Bartłomiej Korbecki odchodzi z Chełmianki

  • Home
  • chevron_right
  • Bartłomiej Korbecki odchodzi z Chełmianki
Bartłomiej Korbecki odchodzi z Chełmianki
event_note 15 czerwca 2026

Bartłomiej Korbecki po trzech sezonach spędzonych w Chełmiance Chełm żegna się z naszym klubem. Zawodnik wraz z końcem sezonu opuszcza szeregi biało-zielonych.


„Korbi” trafił do Chełma przed sezonem 2023/2024 z rezerw Górnika Zabrze. Wcześniej występował również na poziomie drugiej ligi w barwach Garbarni Kraków. W biało-zielonych barwach zadebiutował w spotkaniu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, w którym zdobył dwie bramki i od razu dał się poznać kibicom Chełmianki z najlepszej strony.


Swój pierwszy sezon w naszym klubie zakończył jako król strzelców III ligi, grupy IV, z dorobkiem 20 goli. W kolejnych rozgrywkach pozostawał jednym z najważniejszych zawodników zespołu i regularnie miał bezpośredni udział przy zdobywanych bramkach.


Łącznie w ciągu trzech sezonów Bartłomiej Korbecki rozegrał w barwach Chełmianki 89 spotkań ligowych, w których zdobył 45 bramek i zanotował 29 asyst.


Poza wysoką formą sportową Bartek zapisał się w pamięci kibiców jako zawodnik niezwykle zaangażowany, ambitny i darzący biało-zielone barwy oraz naszych fanów dużym szacunkiem.


Dziękujemy Bartkowi za wszystkie występy, bramki, asysty oraz emocje, których dostarczył w barwach Chełmianki. Życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Udostępnij
  • Facebook
  • X