6 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Ubezpiecz auto w Agencji AB Iwony Szłapak!

1 min read

Chełmski Klub Sportowy Chełmianka od kilku lat ściśle współpracuje z Agencją Ubezpieczeniową Iwony Szłapak. Wszyscy nasi sympatycy, którzy ubezpieczą swoje auto, bądź mieszkanie w Agencji, mogą również pomóc klubowi.

Wystarczy, że na spotkaniu z agentem podadzą hasło „Chełmianka”, a wtedy część prowizji trafi na konto klubu.

– Gorąco zachęcamy wszystkich naszych kibiców do korzystania z usług Agencji Ubezpieczeniowej AB Iwony Szłapak – mówi Henryk Nowak, wiceprezes ds. organizacyjnych w Chełmskim Klubie Sportowym Chełmianka. – Każdy, kto zechce w Agencji wykupić ubezpieczenie samochodu, bądź mieszkania i poda hasło „Chełmianka”, wspomoże klub. Część prowizji z ubezpieczenia trafi na konto Chełmianki, czyli na naszą statutową działalność. Każda forma pomocy jest dla nas bardzo cenna. Wszystkim kibicom z góry dziękujemy i raz jeszcze zwracamy się z prośbą, by korzystali z usług Agencji Ubezpieczeniowej AB Iwony Szłapak. Nasz klub z Agencją współpracuje od kilku lat i z tej współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni.

Agencja Ubezpieczeniowa AB Iwony Szłapak mieści się przy ul. Starościńskiej 7 (przy skrzyżowaniu z ul. Spółdzielczą), tel. 82 565 65 25.