4 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Powstaje Klub VIP ChKS Chełmianka

3 min read

Zarząd chełmskiego klubu postanowił powołać do życia Klub VIP ChKS Chełmianka. Jego działalność ma na celu skupienie przedsiębiorców oraz ludzi sportu związanych z regionem, potrafiących łączyć przyjemne z pożytecznym: rozwój zawodowy z pasją, jaką jest piłka nożna.

– Klub VIP ChKS Chełmianka ma również na celu wspomóc finansowo i moralnie statutową działalność naszego klubu oraz kształtować postawy moralne młodzieży poprzez sportową rywalizację w duchu fair-play – podkreśla Henryk Nowak, wiceprezes ds. organizacyjnych ChKS Chełmianka. – Członkostwo w Klubie VIP stwarza warunki do nawiązywania kontaktów biznesowych, które pomogą wesprzeć lokalną gospodarkę. Jednym z zadań Klubu jest pomoc w jak najpełniejszym wykorzystaniu ogromnych możliwości, jakie niesie za sobą marketing sportowy.

Z przynależności do Klubu VIP ChKS Chełmianka, jak podkreślają członkowie zarządu klubu, są również korzyści. – Przede wszystkim każdy członek Klubu VIP będzie mógł wykorzystywać markę ChKS Chełmianka w swoich działaniach wizerunkowych, co powinno kojarzyć się z organizacją dynamicznie się rozwijającą i aktywną społecznie – podkreśla prezes Grzegorz Gardziński. – Członkowie klubu będą częścią niepowtarzalnej platformy biznesowej – ludzi aktywnych, potrafiących skutecznie zwiększać liczbę kontaktów biznesowych oraz mogących zaoferować innym swoje doświadczenia na wymianę.

Co jeszcze da przynależność do Klubu VIP? – Zwiększy potencjał reklamowy poprzez dotarcie do szerszej rzeszy odbiorców skupionych wokół wydarzeń sportowych – dodaje Piotr Stępień, wiceprezes ds. sportowych. – Zwiększy też rozpoznawalność marki poprzez wyeksponowanie jej w dniu meczowym kibicom na stadionie. Inne korzyści to prowadzenie działań proklienckich przy wykorzystywaniu wszelkich klubowych kanałów komunikacji – serwisu internetowego, portali społecznościowych i kanału Youtube, czy uczestnictwo w wyjątkowych sportowych i pozasportowych eventach, mających za zadanie integrację lokalnego środowiska biznesowego w komfortowej atmosferze. Członkowie klubu VIP mają zagwarantowane bezpłatne wejście na każdy mecz z udziałem ChKS Chełmianka, rozgrywany w Chełmie oraz do specjalnej Strefy VIP przed, w czasie i po meczu z udziałem ChKS Chełmianka zlokalizowanej w sali konferencyjnej stadionu miejskiego – dodaje P. Stępień.

– Naszym zadaniem jest pomoc w jak najpełniejszym wykorzystaniu ogromnych możliwości, jakie niesie za sobą marketing sportowy, poprzez indywidualne dopasowywanie naszej oferty do każdego klienta – tłumaczy prezes Grzegorz Gardziński. – Zarząd ChKS Chełmianka patrzy na klub w kontekście długoterminowym. Ciągle dąży do umacniania marki nie tylko w województwie lubelskim, ale także na terenie całego kraju, poprzez realizowanie wytyczonych celów. Podjęte do tej pory działania spowodowały, że klub osiągnął sukcesy sportowe, jakich dotąd w historii piłki nożnej w Chełmie nie odnotowano. Drużyna seniorów po rundzie jesiennej obecnego sezonu 2017/2018 III ligi – z udziałem klubów z czterech województw: lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego – mając dwa punkty straty do lidera, zajmuje wysokie drugie miejsce. W 2017 roku po raz trzeci z rzędu zdobyła Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim i reprezentowała Lubelskie w centralnych rozgrywkach Pucharu Polski. Chełmianka w strukturach piłkarskich jest postrzegana jako dobrze zorganizowany i zarządzany podmiot. Utworzenie Klubu VIP ChKS Chełmianka to kolejny krok w kierunku rozwoju całego klubu – dodaje prezes Chełmianki.

W czwartek 25 stycznia br. o 18.30 w sali konferencyjnej nowo wybudowanego pawilonu sportowego na stadionie miejskim w Chełmie odbędzie się inauguracyjne spotkanie Klubu VIP ChKS Chełmianka. Zarząd klubu zaprasza na nie przedsiębiorców, ale również tych sympatyków, którzy widzą dla siebie miejsce w Klubie VIP.