29 listopada 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Karnety już w sprzedaży!

2 min read

Ruszyła sprzedaż karnetów na wszystkie ligowe mecze Chełmianki w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016.

Cena wejściówki obejmująca osiem pojedynków, które odbędą się w Chełmie na stadionie miejskim, wynosi 70 zł. W poniedziałek 14 marca rozpocznie się przedsprzedaż biletów na mecz z Karpatami Krosno.

Karnety można kupić w klubie w dni powszednie w godz. 8.00-12.00, ul. I Pułku Szwoleżerów 15A, lub w Zakładzie Szewskim Jacka Skwaronia, ul. Lwowska 6. Wiosną Chełmianka rozegra 15 spotkań ligowych, z czego osiem w roli gospodarza. Zespół Artura Bożyka zagra w Chełmie kolejno z: Karpatami Krosno, Tomasovią Tomaszów Lubelski, Izolatorem Boguchwała, JKS 1909 Jarosław, Stalą Rzeszów, Sokołem Sieniawa, AMSPN Hetman Zamość i Wólczanką Wólka Pełkińska. Pierwszy mecz z Karpatami odbędzie się już 19 marca (sobota) o 15.30. Warto kupić zatem karnet na całą rundę i zaoszczędzić 10 zł. Posiadacze karnetów nie będą musieli też stać w długich kolejkach przed meczem przy stadionowych kasach.

– Zachęcamy naszych kibiców, zwłaszcza tych, którzy nie opuszczają żadnego meczu Chełmianki u siebie, do zakupu karnetu – mówi Henryk Nowak, wiceprezes klubu ds. organizacyjnych. – Jest to o wiele wygodniejsza forma, niż stanie w długich kolejkach przed każdym spotkaniem. Runda wiosenna będzie bardzo ważna dla naszego klubu, dlatego też potrzebujemy wsparcia na trybunach. Liczymy, że frekwencja na meczach Chełmianki będzie lepsza niż w rundzie jesiennej. Każdy mecz będzie dla nas bardzo ważny. Mamy ciekawą drużynę, którą warto oglądać.

W poniedziałek 14 marca rozpocznie się przedsprzedaż biletów na mecz Chełmianka – Karpaty Krosno (19 marca o 15.30). Wejściówki na to spotkanie w cenie 10 zł – normalny i 7 zł – ulgowy będzie można kupić w siedzibie klubu w godz. 8.00 – 12.00, lub w kasach Chełmskich Linii Autobusowych (cena biletu w kasach CLA jest o 1 zł niższa). W dniu meczu kasa przy stadionie będzie czynna od godz. 14.00. – Zróbmy wszystko, by na inauguracji piłkarskiej wiosny w Chełmie nasz stadion wypełnił się po brzegi – mówi Henryk Nowak.