III LIGA

(1)
3 - 0

Wisła Puławy — Jutrzenka Giebułtów

(1)
3 - 1

KSZO Ostrowiec Św. — Avia Świdnik

(1)
1 - 2

Hutnik Kraków — Wólczanka Wólka Pełkińska

(1)
0 - 0

Wisłoka Dębica — Podhale Nowy Targ

(1)
1 - 1

Hetman Zamość — Orlęta Radzyń Podlaski

(1)
2 - 1

Stal Kraśnik — Motor Lublin

(1)
2 - 1

Siarka Tarnobrzeg — Wisła Sandomierz

(1)
1 - 0

Sokół Sieniawa — Chełmianka Chełm

(2)
1 - 4

Jutrzenka Giebułtów — Siarka Tarnobrzeg

(2)
1 - 0

Podhale Nowy Targ — KSZO Ostrowiec Św.

(2)
0 - 0

Wólczanka Wólka Pełkińska — Wisłoka Dębica

(2)
1 - 1

Chełmianka Chełm — Motor Lublin

(2)
1 - 0

Avia Świdnik — Hetman Zamość

(2)
2 - 1

Orlęta Radzyń Podlaski — Stal Kraśnik

(2)
1 - 0

Sokół Sieniawa — Wisła Puławy

(2)
1 - 2

Wisła Sandomierz — Korona II Kielce

(2)
0 - 2

Podlasie Biała Podlaska — Hutnik Kraków

(3)
2 - 0

Korona II Kielce — Jutrzenka Giebułtów

2 - 0

Siarka Tarnobrzeg — Sokół Sieniawa

(3)
0 - 0

Wisła Puławy — Chełmianka Chełm

(3)
1 - 1

KSZO Ostrowiec Św. — Wólczanka Wólka Pełkińska

(3)
3 - 3

Hutnik Kraków — Wisła Sandomierz

(3)
4 - 1

Wisłoka Dębica — Podlasie Biała Podlaska

(3)
5 - 0

Stal Kraśnik — Avia Świdnik

(3)
2 - 1

Hetman Zamość — Podhale Nowy Targ

(3)
0 - 0

Motor Lublin — Orlęta Radzyń Podlaski

(4)
0 - 1

Jutrzenka Giebułtów — Hutnik Kraków

(4)
1 - 2

Podhale Nowy Targ — Stal Kraśnik

(4)
1 - 1

Sokół Sieniawa — Korona II Kielce

(4)
1 - 1

Wisła Puławy — Siarka Tarnobrzeg

(4)
1 - 1

Avia Świdnik — Motor Lublin

(4)
1 - 2

Wólczanka Wólka Pełkińska — Hetman Zamość

(4)
1 - 1

Wisła Sandomierz — Wisłoka Dębica

(4)
3 - 1

Podlasie Biała Podlaska — KSZO Ostrowiec Św.

(4)
2 - 0

Chełmianka Chełm — Orlęta Radzyń Podlaski

(5)
3 - 1

Hutnik Kraków — Sokół Sieniawa

(5)
4 - 0

Hetman Zamość — Podlasie Biała Podlaska

(5)
0 - 2

Stal Kraśnik — Wólczanka Wólka Pełkińska

(5)
0 - 2

Wisłoka Dębica — Jutrzenka Giebułtów

(5)
2 - 1

Orlęta Radzyń Podlaski — Avia Świdnik

(5)
4 - 1

Siarka Tarnobrzeg — Chełmianka Chełm

(5)
0 - 1

Korona II Kielce — Wisła Puławy

(5)
0 - 2

KSZO Ostrowiec Św. — Wisła Sandomierz

(5)
2 - 1

Motor Lublin — Podhale Nowy Targ

(6)
1 - 3

Jutrzenka Giebułtów — KSZO Ostrowiec Św.

(6)
2 - 1

Podhale Nowy Targ — Orlęta Radzyń Podlaski

(6)
1 - 2

Siarka Tarnobrzeg — Korona II Kielce

(6)
1 - 5

Podlasie Biała Podlaska — Stal Kraśnik

(6)
3 - 2

Wisła Puławy — Hutnik Kraków

(6)
2 - 2

Chełmianka Chełm — Avia Świdnik

(6)
1 - 0

Sokół Sieniawa — Wisłoka Dębica

(6)
3 - 3

Wisła Sandomierz — Hetman Zamość

(6)
0 - 0

Motor Lublin — Wólczanka Wólka Pełkińska

(7)
1 - 0

KSZO Ostrowiec Św. — Sokół Sieniawa

(7)
1 - 0

Avia Świdnik — Podhale Nowy Targ

(7)
2 - 0

Hetman Zamość — Jutrzenka Giebułtów

(7)
0 - 0

Orlęta Radzyń Podlaski — Wólczanka Wólka Pełkińska

(7)
4 - 2

Wisłoka Dębica — Wisła Puławy

(7)
1 - 1

Hutnik Kraków — Siarka Tarnobrzeg

(7)
2 - 0

Korona II Kielce — Chełmianka Chełm

(7)
1 - 1

Stal Kraśnik — Wisła Sandomierz

(1)
6 - 2

Korona II Kielce — Podlasie Biała Podlaska

(8)
1 - 1

Jutrzenka Giebułtów — Stal Kraśnik

(8)
1 - 1

Chełmianka Chełm — Podhale Nowy Targ

(8)
1 - 1

Siarka Tarnobrzeg — Wisłoka Dębica

(8)
1 - 1

Wisła Puławy — KSZO Ostrowiec Św.

(8)
5 - 1

Korona II Kielce — Hutnik Kraków

(8)
0 - 1

Wólczanka Wólka P. — Avia Świdnik

(8)
0 - 2

Wisła Sandomierz — Motor Lublin

(8)
2 - 1

Sokół Sieniawa — Hetman Zamość

(9)
1 - 2

Podhale Nowy Targ — Wólczanka Wólka P.

(9)
0 - 0

KSZO Ostrowiec Św. — Siarka Tarnobrzeg

(9)
1 - 0

Jutrzenka Giebułtów — Motor Lublin

(9)
1 - 1

Hetman Zamość — Wisła Puławy

(9)
2 - 3

Chełmianka Chełm — Hutnik Kraków

(9)
4 - 2

Avia Świdnik — Podlasie Biała P.

(9)
0 - 1

Orlęta Radzyń P. — Wisła Sandomierz

(9)
1 - 1

Wisłoka Dębica — Korona II Kielce

(9)
1 - 0

Stal Kraśnik — Sokół Sieniawa

(7)
4 - 1

Motor Lublin — Podlasie Biała Podlaska

(10)
1 - 1

Jutrzenka Giebułtów — Orlęta Radzyń P.

(10)
1 - 0

Korona II Kielce — KSZO Ostrowiec Św.

(10)
2 - 2

Podlasie Biała P. — Podhale Nowy Targ

(10)
0 - 1

Wisła Puławy — Stal Kraśnik

(10)
2 - 0

Siarka Tarnobrzeg — Hetman Zamość

(10)
1 - 4

Chełmianka Chełm — Wólczanka Wólka P.

(10)
0 - 0

Hutnik Kraków — Wisłoka Dębica

(10)
0 - 0

Sokół Sieniawa — Motor Lublin

(10)
0 - 2

Wisła Sandomierz — Avia Świdnik

(11)
1 - 1

Avia Świdnik — Jutrzenka Giebułtów

(11)
2 - 2

Wólczanka Wólka P. — Podlasie Biała P.

(11)
2 - 2

KSZO Ostrowiec Św. — Hutnik Kraków

(11)
1 - 0

Podhale Nowy Targ — Wisła Sandomierz

(11)
0 - 2

Orlęta Radzyń P. — Sokół Sieniawa

(11)
4 - 1

Motor Lublin — Wisła Puławy

(11)
0 - 0

Stal Kraśnik — Siarka Tarnobrzeg

(11)
2 - 3

Hetman Zamość — Korona II Kielce

(11)
3 - 0

Wisłoka Dębica — Chełmianka Chełm

(12)
0 - 0

Jutrzenka Giebułtów — Podhale Nowy Targ

(12)
0 - 0

Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka P.

(12)
2 - 2

Chełmianka Chełm - Podlasie Biała P.

(12)
2 - 0

Hutnik Kraków — Hetman Zamość

(12)
0 - 0

Wisła Puławy — Orlęta Radzyń P.

(12)
1 - 2

Siarka Tarnobrzeg — Motor Lublin

(12)
2 - 0

Wisłoka Dębica — KSZO Ostrowiec Św.

(12)
0 - 2

Korona II Kielce — Stal Kraśnik

(12)
2 - 2

Sokół Sieniawa — Avia Świdnik

(8)
1 - 1

Orlęta Radzyń P. — Podlasie Biała P.

(13)
4 - 3

Wólczanka Wólka P. — Jutrzenka Giebułtów

(13)
2 - 1

Podhale Nowy Targ — Sokół Sieniawa

(13)
3 - 0

KSZO Ostrowiec Św. — Chełmianka Chełm

(13)
0 - 2

Hetman Zamość — Wisłoka Dębica

(13)
0 - 6

Podlasie Biała P. — Wisła Sandomierz

(13)
0 - 1

Avia Świdnik — Wisła Puławy

(13)
4 - 4

Motor Lublin — Korona II Kielce

(13)
0 - 2

Orlęta Radzyń P. — Siarka Tarnobrzeg

(13)
2 - 3

Stal Kraśnik — Hutnik Kraków

(14)
1 - 0

Jutrzenka Giebułtów — Podlasie Biała P.

(14)
1 - 0

Wisłoka Dębica — Stal Kraśnik

(14)
2 - 2

Siarka Tarnobrzeg — Avia Świdnik

(14)
0 - 1

CHEŁMIANKA CHEŁM — Wisła Sandomierz

(14)
0 - 3

Wisła Puławy — Podhale Nowy Targ

(14)
1 - 0

Hutnik Kraków — Motor Lublin

(14)
0 - 0

KSZO Ostrowiec Św. — Hetman Zamość

(14)
1 - 2

Korona II Kielce — Orlęta Radzyń P.

(14)
2 - 2

Sokół Sieniawa — Wólczanka Wólka P.

(15)
2 - 2

Podlasie Biała P. — Sokół Sieniawa

(15)
5 - 1

Podhale Nowy Targ — Siarka Tarnobrzeg

(15)
2 - 1

Avia Świdnik — Korona II Kielce

(15)
0 - 0

Hetman Zamość — CHEŁMIANKA CHEŁM

(15)
0 - 1

Wisła Puławy — Wólczanka Wólka P.

(15)
1 - 0

Motor Lublin — Wisłoka Dębica

(15)
1 - 2

Orlęta Radzyń P. — Hutnik Kraków

(15)
1 - 1

Stal Kraśnik — KSZO Ostrowiec Św.

(15)
1 - 0

Wisła Sandomierz — Jutrzenka Giebułtów

(16)
4 - 3

Korona II Kielce — Podhale Nowy Targ

(16)
3 - 3

Hutnik Kraków — Avia Świdnik

(16)
2 - 0

Wisłoka Dębica — Orlęta Radzyń P.

(16)
2 - 0

Wisła Puławy — Podlasie Biała P.

(16)
2 - 3

Siarka Tarnobrzeg — Wólczanka Wólka P.

(16)
0 - 1

KSZO Ostrowiec Św. — Motor Lublin

(16)
1 - 1

Hetman Zamość — Stal Kraśnik

(16)
0 - 0

Sokół Sieniawa — Wisła Sandomierz

(16)
0 - 1

CHEŁMIANKA CHEŁM — Jutrzenka Giebułtów

(17)
0 - 1

Jutrzenka Giebułtów — Sokół Sieniawa

(17)
1 - 2

Podhale Nowy Targ — Hutnik Kraków

(17)
2 - 0

Wólczanka Wólka P. — Korona II Kielce

(17)
0 - 1

Orlęta Radzyń P. — KSZO Ostrowiec Św.

(17)
0 - 1

Podlasie Biała P. — Siarka Tarnobrzeg

(17)
1 - 0

Avia Świdnik — Wisłoka Dębica

(17)
4 - 1

Motor Lublin — Hetman Zamość

(17)
0 - 1

Wisła Sandomierz — Wisła Puławy

(17)
0 - 0

Stal Kraśnik — CHEŁMIANKA CHEŁM

(18)
1 - 2

Avia Świdnik — KSZO Ostrowiec Św.

(18)
1 - 2

Orlęta Radzyń P. — Hetman Zamość

(18)
0 - 0

Wólczanka Wólka P. — Hutnik Kraków

(18)
0 - 3

Jutrzenka Giebułtów — Wisła Puławy

(18)
2 - 1

Podhale Nowy Targ — Wisłoka Dębica

(18)
0 - 2

Podlasie Biała P. — Korona II Kielce

(18)
0 - 0

CHEŁMIANKA CHEŁM — Sokół Sieniawa

(18)
2 - 0

Wisła Sandomierz — Siarka Tarnobrzeg

(18)
2 - 1

Motor Lublin — Stal Kraśnik

(19)
2 - 1

Hutnik Kraków --- vs --- Podlasie Biała P.

(19)
7 - 0

Motor Lublin vs CHEŁMIANKA CHEŁM

(19)
0 - 0

Hetman Zamość --- vs --- Avia Świdnik

(19)
3 - 1

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(19)
2 - 3

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Podhale Nowy Targ

(19)
1 - 0

Wisła Puławy --- vs --- Sokół Sieniawa

(19)
1 - 1

Korona II Kielce --- vs --- Wisła Sandomierz

(19)
0 - 1

Wisłoka Dębica --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(19)
3 - 3

Stal Kraśnik --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(20)
14:00

Wólczanka Wólka P. --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(20)
14:00

Avia Świdnik --- vs --- Stal Kraśnik

(20)
14:00

Podhale Nowy Targ --- vs --- Hetman Zamość

(20)
14:00

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Wisła Puławy

(20)
18:00

Podlasie Biała P. --- vs --- Wisłoka Dębica

(20)
18:00

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Motor Lublin

(20)
18:00

Sokół Sieniawa --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(20)
18:00

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Korona II Kielce

(20)
18:00

Wisła Sandomierz --- vs --- Hutnik Kraków

(21)
15:00

Motor Lublin --- vs --- Avia Świdnik

(21)
16:00

Hutnik Kraków --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(21)
18:00

Korona II Kielce --- vs --- Sokół Sieniawa

(21)
18:00

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Wisła Puławy

(21)
18:00

Wisłoka Dębica --- vs --- Wisła Sandomierz

(21)
18:00

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Podlasie Biała P.

(21)
18:00

Orlęta Radzyń P. --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(21)
18:00

Hetman Zamość --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(21)
15:00

Stal Kraśnik --- vs --- Podhale Nowy Targ

(22)
15:00

Podhale Nowy Targ --- vs --- Motor Lublin

(22)
15:00

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Stal Kraśnik

(22)
18:00

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Wisłoka Dębica

(22)
18:00

Avia Świdnik --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(22)
18:00

Wisła Puławy --- vs --- Korona II Kielce

(22)
18:00

Podlasie Biała P. --- vs --- Hetman Zamość

(22)
18:00

Sokół Sieniawa --- vs --- Hutnik Kraków

(22)
18:00

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(22)
18:00

Wisła Sandomierz --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(23)
16:00

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Motor Lublin

(23)
16:00

Hutnik Kraków --- vs --- Wisła Puławy

(23)
18:00

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Podhale Nowy Targ

(23)
18:00

Avia Świdnik --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(23)
18:00

Wisłoka Dębica --- vs --- Sokół Sieniawa

(23)
18:00

Korona II Kielce --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(23)
18:00

Hetman Zamość --- vs --- Wisła Sandomierz

(23)
18:00

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(23)
16:00

Stal Kraśnik --- vs --- Podlasie Biała P.

(24)
13:00

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(24)
16:00

Podhale Nowy Targ --- vs --- Avia Świdnik

(24)
18:00

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Hutnik Kraków

(24)
18:00

Wisła Puławy --- vs --- Wisłoka Dębica

(24)
18:00

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Hetman Zamość

(24)
18:00

Wisła Sandomierz --- vs --- Stal Kraśnik

(24)
18:00

Podlasie Biała P. --- vs --- Motor Lublin

(24)
18:00

Sokół Sieniawa --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(24)
18:00

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Korona II Kielce

(25)
16:30

Podhale Nowy Targ --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(25)
17:00

Hutnik Kraków --- vs --- Korona II Kielce

(25)
18:00

Hetman Zamość --- vs --- Sokół Sieniawa

(25)
18:00

Podlasie Biała P. --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(25)
18:00

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Wisła Puławy

(25)
18:00

Avia Świdnik --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(25)
18:00

Wisłoka Dębica --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(25)
18:00

Motor Lublin --- vs --- Wisła Sandomierz

(25)
16:00

Stal Kraśnik --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(26)
17:00

Hutnik Kraków --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(26)
17:00

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Podhale Nowy Targ

(26)
18:00

Sokół Sieniawa --- vs --- Stal Kraśnik

(26)
18:00

Wisła Sandomierz --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(26)
18:00

Podlasie Biała P. --- vs --- Avia Świdnik

(26)
18:00

Wisła Puławy --- vs --- Hetman Zamość

(26)
18:00

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(26)
18:00

Korona II Kielce --- vs --- Wisłoka Dębica

(26)
18:00

Motor Lublin --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(27)
17:00

Wólczanka Wólka P. --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(27)
17:00

Podhale Nowy Targ --- vs --- Podlasie Biała P.

(27)
18:00

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(27)
18:00

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Korona II Kielce

(27)
18:00

Motor Lublin --- vs --- Sokół Sieniawa

(27)
18:00

Avia Świdnik --- vs --- Wisła Sandomierz

(27)
18:00

Hetman Zamość --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(27)
18:00

Wisłoka Dębica --- vs --- Hutnik Kraków

(27)
17:00

Stal Kraśnik --- vs --- Wisła Puławy

(28)
17:00

Hutnik Kraków --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(28)
18:00

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Avia Świdnik

(28)
18:00

Sokół Sieniawa --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(28)
18:00

Korona II Kielce --- vs --- Hetman Zamość

(28)
18:00

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Wisłoka Dębica

(28)
18:00

Podlasie Biała P. --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(28)
18:00

Wisła Sandomierz --- vs --- Podhale Nowy Targ

(28)
18:00

Wisła Puławy --- vs --- Motor Lublin

(28)
18:00

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Stal Kraśnik

(29)
17:00

Stal Kraśnik --- vs --- Korona II Kielce

(29)
17:30

Podhale Nowy Targ --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(29)
17:30

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Wisła Sandomierz

(29)
18:00

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Wisła Puławy

(29)
18:00

Avia Świdnik --- vs --- Sokół Sieniawa

(29)
18:00

Hetman Zamość --- vs --- Hutnik Kraków

(29)
18:00

Podlasie Biała P. --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(29)
18:00

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Wisłoka Dębica

(29)
19:00

Motor Lublin --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(30)
18:00

Sokół Sieniawa --- vs --- Podhale Nowy Targ

(30)
18:00

Wisła Puławy --- vs --- Avia Świdnik

(30)
18:00

Wisła Sandomierz --- vs --- Podlasie Biała P.

(30)
18:00

Wisłoka Dębica --- vs --- Hetman Zamość

(30)
18:00

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(30)
18:00

Korona II Kielce --- vs --- Motor Lublin

(30)
18:00

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(30)
18:00

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(30)
17:00

Hutnik Kraków --- vs --- Stal Kraśnik

(31)
19:00

Motor Lublin --- vs --- Hutnik Kraków

(31)
17:30

Podhale Nowy Targ --- vs --- Wisła Puławy

(31)
17:30

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Sokół Sieniawa

(31)
18:00

Wisła Sandomierz --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(31)
18:00

Hetman Zamość --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(31)
18:00

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Korona II Kielce

(31)
18:00

Avia Świdnik --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(31)
18:00

Podlasie Biała P. --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(31)
17:00

Stal Kraśnik --- vs --- Wisłoka Dębica

(32)
13:00

Hutnik Kraków --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(32)
17:30

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Wisła Puławy

(32)
18:00

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Hetman Zamość

(32)
18:00

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Stal Kraśnik

(32)
18:00

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Wisła Sandomierz

(32)
18:00

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Podhale Nowy Targ

(32)
18:00

Korona II Kielce --- vs --- Avia Świdnik

(32)
18:00

Sokół Sieniawa --- vs --- Podlasie Biała P.

(32)
18:00

Wisłoka Dębica --- vs --- Motor Lublin

(33)
11:00

Avia Świdnik --- vs --- Hutnik Kraków

(33)
17:30

Podhale Nowy Targ --- vs --- Korona II Kielce

(33)
17:30

Podlasie Biała P. --- vs --- Wisła Puławy

(33)
17:30

Wisła Sandomierz --- vs --- Sokół Sieniawa

(33)
17:30

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(33)
17:30

Stal Kraśnik --- vs --- Hetman Zamość

(33)
17:30

Motor Lublin --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(33)
17:30

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Wisłoka Dębica

(33)
17:30

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(34)
17:30

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Podlasie Biała P.

(34)
17:30

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(34)
17:30

Hetman Zamość --- vs --- Motor Lublin

(34)
17:30

Korona II Kielce --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(34)
17:30

Sokół Sieniawa --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(34)
17:30

Hutnik Kraków --- vs --- Podhale Nowy Targ

(34)
17:30

Wisłoka Dębica --- vs --- Avia Świdnik

(34)
17:30

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Stal Kraśnik

(34)
17:30

Wisła Puławy --- vs --- Wisła Sandomierz

(1)
0 - 1

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Wisłoka Dębica

(1)
1 - 0

Cracovia II --- vs --- Avia Świdnik

(1)
2 - 1

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Podlasie Biała P.

(1)
3 - 1

Sokół Sieniawa --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(1)
2 - 1

Wisła Puławy --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(1)
0 - 1

ŁKS Łagów --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(1)
1 - 2

Stal Kraśnik --- vs --- Korona II Kielce

(1)
3 - 1

Wisła Sandomierz --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(1)
3 - 0

KS Wiązownica --- vs --- Hetman Zamość

(1)
0 - 1

Lewart Lubartów --- vs --- Podhale Nowy Targ

(2)
1 - 3

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Wisła Puławy

(2)
0 - 2

Korona II Kielce --- vs --- ŁKS Łagów

(2)
2 - 0

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(2)
0 - 1

Hetman Zamość --- vs --- Stal Kraśnik

(2)
1 - 2

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- KS Wiązownica

(2)
2 - 3

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Sokół Sieniawa

(2)
0 - 0

Lewart Lubartów --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(2)
1 - 0

Podlasie Biała P. --- vs --- Cracovia II

(2)
0 - 2

Wisłoka Dębica --- vs --- Wisła Sandomierz

(2)
2 - 0

Podhale Nowy Targ --- vs --- Avia Świdnik

(3)
1 - 2

Stal Kraśnik --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(3)
Termin do ustalenia

Cracovia II --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(3)
Termin do ustalenia

Wisła Puławy --- vs --- Korona II Kielce

(3)
2 - 1

ŁKS Łagów --- vs --- Hetman Zamość

(3)
8 - 0

Sokół Sieniawa --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(3)
1 - 6

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(3)
2 - 1

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Podhale Nowy Targ

(3)
6 - 1

Avia Świdnik --- vs --- Podlasie Biała P.

(3)
4 - 0

Wisła Sandomierz --- vs --- Lewart Lubartów

(3)
2 - 3

KS Wiązownica --- vs --- Wisłoka Dębica

(4)
1 - 1

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(4)
1 - 5

Hetman Zamość --- vs --- Wisła Puławy

(4)
0 - 1

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Avia Świdnik

(4)
0 - 1

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Wisła Sandomierz

(4)
1 - 0

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Cracovia II

(4)
2 - 1

Podhale Nowy Targ --- vs --- Podlasie Biała P.

(4)
1 - 2

Wisłoka Dębica --- vs --- Stal Kraśnik

(2)
3 - 1

Avia Świdnik --- vs --- Stal Stalowa Wola

(4)
1 - 1

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- ŁKS Łagów

(4)
1 - 2

Korona II Kielce --- vs --- Sokół Sieniawa

(4)
4 - 1

Lewart Lubartów --- vs --- KS Wiązownica

(5)
0 - 3

Stal Kraśnik --- vs --- Lewart Lubartów

(5)
Termin do ustalenia

Wisła Puławy --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(5)
3 - 1

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Korona II Kielce

(5)
3 - 2

Podlasie Biała P. --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(5)
2 - 1

Wisła Sandomierz --- vs --- Podhale Nowy Targ

(5)
Termin do ustalenia

Avia Świdnik --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(5)
3 - 1

ŁKS Łagów --- vs --- Wisłoka Dębica

(5)
3 - 0

Sokół Sieniawa --- vs --- Hetman Zamość

(5)
1 - 7

KS Wiązownica --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(5)
4 - 3

Stal Stalowa Wola --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(6)
0 - 6

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Avia Świdnik

(6)
0 - 0

Hetman Zamość --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(6)
1 - 1

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Sokół Sieniawa

(6)
3 - 3

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Podlasie Biała P.

(6)
0 - 2

Wisłoka Dębica --- vs --- Wisła Puławy

(6)
1 - 0

Podhale Nowy Targ --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(6)
1 - 1

Wisła Sandomierz --- vs --- KS Wiązownica

(6)
1 - 1

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Stal Kraśnik

(6)
2 - 2

Lewart Lubartów --- vs --- ŁKS Łagów

(6)
Termin do ustalenia

Korona II Kielce --- vs --- Cracovia II

(7)
0 - 1

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(7)
0 - 2

Orlęta Radzyń P. --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(7)
0 - 2

Podlasie Biała P. --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(7)
0 - 1

KS Wiązownica --- vs --- Podhale Nowy Targ

(7)
3 - 4

Stal Kraśnik --- vs --- Wisła Sandomierz

(7)
1 - 1

ŁKS Łagów --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(7)
1 - 1

Sokół Sieniawa --- vs --- Wisłoka Dębica

(7)
Termin do ustalenia

Wisła Puławy --- vs --- Lewart Lubartów

(7)
Termin do ustalenia

Cracovia II --- vs --- Hetman Zamość

(7)
Termin do ustalenia

Avia Świdnik --- vs --- Korona II Kielce

(7)
2 - 0

Stal Stalowa Wola --- vs --- Korona II Kielce

(8)
2 - 1

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Wisła Puławy

(8)
0 - 4

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(8)
2 - 2

Lewart Lubartów --- vs --- Sokół Sieniawa

(8)
0 - 0

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Cracovia II

(8)
3 - 0

Wisłoka Dębica --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(8)
Termin do ustalenia

Korona II Kielce --- vs --- Podlasie Biała P.

(8)
0 - 1

KS Wiązownica --- vs --- Stal Kraśnik

(8)
0 - 3

Hetman Zamość --- vs --- Avia Świdnik

(8)
1 - 1

Hetman Zamość --- vs --- Stal Stalowa Wola

(8)
1 - 1

Wisła Sandomierz --- vs --- ŁKS Łagów

(8)
2 - 2

Podhale Nowy Targ --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(8)
0 - 1

Stal Stalowa Wola --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(9)
5 - 2

Podlasie Biała P. --- vs --- Hetman Zamość

(9)
2 - 2

Stal Kraśnik --- vs --- Podhale Nowy Targ

(10)
1 - 2

Stal Kraśnik --- vs --- ŁKS Łagów

(10)
3 - 0

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(9)
2 - 1

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Lewart Lubartów

(10)
0 - 2

Wisłoka Dębica --- vs --- Stal Stalowa Wola

(9)
3 - 0

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(9)
Termin do ustalenia

Wisła Puławy --- vs --- Wisła Sandomierz

(9)
Termin do ustalenia

Cracovia II --- vs --- Wisłoka Dębica

(9)
Termin do ustalenia

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Korona II Kielce

(9)
1 - 0

Sokół Sieniawa --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(9)
2 - 0

ŁKS Łagów --- vs --- KS Wiązownica

(10)
1 - 4

KS Wiązownica --- vs --- Wisła Puławy

(10)
0 - 0

Wisła Sandomierz --- vs --- Sokół Sieniawa

(10)
1 - 1

Lewart Lubartów --- vs --- Cracovia II

(11)
1 - 0

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Cracovia II

(11)
0 - 0

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Wisła Sandomierz

(9)
Termin do ustalenia

Avia Świdnik --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(11)
2 - 0

Wisła Puławy --- vs --- Stal Kraśnik

(11)
0 - 0

Stal Stalowa Wola --- vs --- Lewart Lubartów

(11)
3 - 2

ŁKS Łagów --- vs --- Podhale Nowy Targ

(11)
0 - 0

Sokół Sieniawa --- vs --- KS Wiązownica

(3)
3 - 2

Stal Stalowa Wola --- vs --- Podlasie Biała P.

(12)
1 - 4

Hetman Zamość --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(12)
0 - 0

Stal Kraśnik --- vs --- Sokół Sieniawa

(12)
1 - 4

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Stal Stalowa Wola

(12)
2 - 0

Podhale Nowy Targ --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(12)
3 - 1

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Podlasie Biała P.

(12)
0 - 0

Wisłoka Dębica --- vs --- Avia Świdnik

(12)
1 - 2

Korona II Kielce --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(12)
2 - 1

Wisła Sandomierz --- vs --- Cracovia II

(12)
1 - 3

ŁKS Łagów --- vs --- Wisła Puławy

(12)
1 - 3

KS Wiązownica --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(13)
6 - 1

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Korona II Kielce

(13)
0 - 0

Podlasie Biała P. --- vs --- Wisłoka Dębica

(13)
Termin do ustalenia

Cracovia II --- vs --- KS Wiązownica

(13)
0 - 0

Avia Świdnik --- vs --- Lewart Lubartów

(13)
2 - 2

Wisła Puławy --- vs --- Podhale Nowy Targ

(13)
6 - 1

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Hetman Zamość

(13)
2 - 0

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(13)
0 - 1

Stal Stalowa Wola --- vs --- Wisła Sandomierz

(13)
2 - 0

Sokół Sieniawa --- vs --- ŁKS Łagów

(13)
1 - 3

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Stal Kraśnik

(5)
2 - 2

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Cracovia II

(14)
2 - 2

Hetman Zamość --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(14)
0 - 6

KS Wiązownica --- vs --- Stal Stalowa Wola

(14)
2 - 0

Lewart Lubartów --- vs --- Podlasie Biała P.

(14)
1 - 1

Wisła Puławy --- vs --- Sokół Sieniawa

(14)
0 - 1

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(14)
2 - 1

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Avia Świdnik

(14)
0 - 3

Stal Kraśnik --- vs --- Cracovia II

(14)
4 - 1

ŁKS Łagów --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(14)
1 - 1

Wisłoka Dębica --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(14)
3 - 0

Podhale Nowy Targ --- vs --- Korona II Kielce

(15)
0 - 1

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(15)
1 - 1

Korona II Kielce --- vs --- Hetman Zamość

(15)
3 - 2

Podlasie Biała P. --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(15)
2 - 0

Stal Stalowa Wola --- vs --- Stal Kraśnik

(15)
2 - 2

Avia Świdnik --- vs --- Wisła Sandomierz

(15)
2 - 0

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Lewart Lubartów

(15)
0 - 4

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Wisła Puławy

(15)
2 - 0

Cracovia II --- vs --- ŁKS Łagów

(15)
2 - 1

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Wisłoka Dębica

(15)
2 - 1

Sokół Sieniawa --- vs --- Podhale Nowy Targ

(16)
2 - 0

Lewart Lubartów --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(16)
2 - 2

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(16)
1 - 2

Podhale Nowy Targ --- vs --- Hetman Zamość

(16)
3 - 1

Wisłoka Dębica --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(16)
4 - 1

Wisła Puławy --- vs --- Cracovia II

(16)
1 - 1

KS Wiązownica --- vs --- Avia Świdnik

(16)
4 - 3

Sokół Sieniawa --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(16)
1 - 4

ŁKS Łagów --- vs --- Stal Stalowa Wola

(16)
2 - 2

Wisła Sandomierz --- vs --- Podlasie Biała P.

(17)
1 - 3

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Lewart Lubartów

(17)
Anulowano

Hetman Zamość --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(17)
0 - 3

Korona II Kielce --- vs --- Wisłoka Dębica

(17)
0 - 3

Stal Stalowa Wola --- vs --- Wisła Puławy

(17)
3 - 1

Avia Świdnik --- vs --- Stal Kraśnik

(17)
0 - 2

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Podhale Nowy Targ

(17)
1 - 2

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(17)
1 - 2

Cracovia II --- vs --- Sokół Sieniawa

(17)
3 - 1

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Wisła Sandomierz

(18)
Anulowano

Stal Kraśnik --- vs --- Podlasie Biała P.

(18)
6 - 1

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(18)
3 - 2

Podhale Nowy Targ --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(18)
1 - 4

ŁKS Łagów --- vs --- Avia Świdnik

(18)
2 - 1

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Cracovia II

(18)
1 - 1

Lewart Lubartów --- vs --- Korona II Kielce

(18)
1 - 0

Wisła Sandomierz --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(18)
1 - 0

Sokół Sieniawa --- vs --- Stal Stalowa Wola

(18)
3 - 2

KS Wiązownica --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(18)
5 - 1

Wisłoka Dębica --- vs --- Hetman Zamość

(19)
Anulowano

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Stal Kraśnik

(19)
3 - 3

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Wisła Sandomierz

(19)
4 - 1

Korona II Kielce --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(19)
0 - 2

Podlasie Biała P. --- vs --- ŁKS Łagów

(19)
0 - 2

Hetman Zamość --- vs --- Lewart Lubartów

(19)
1 - 0

Wólczanka Wólka P. --- vs --- KS Wiązownica

(19)
0 - 0

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Wisłoka Dębica

(19)
1 - 1

Avia Świdnik --- vs --- Wisła Puławy

(19)
5 - 1

Cracovia II --- vs --- Podhale Nowy Targ

(19)
2 - 1

Stal Stalowa Wola --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(20)
1 - 1

Podhale Nowy Targ --- vs --- Wisłoka Dębica

(20)
4 - 1

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Hetman Zamość

(20)
1 - 1

Stal Kraśnik --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(20)
0 - 3

Cracovia II --- vs --- Stal Stalowa Wola

(20)
1 - 2

Wisła Sandomierz --- vs --- Korona II Kielce

(20)
0 - 2

Lewart Lubartów --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(20)
0 - 1

Sokół Sieniawa --- vs --- Avia Świdnik

(20)
1 - 0

KS Wiązownica --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(20)
1 - 3

ŁKS Łagów --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(20)
6 - 0

Wisła Puławy --- vs --- Podlasie Biała P.

(21)
1 - 3

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Stal Kraśnik

(21)
1 - 2

Podlasie Biała P. --- vs --- Sokół Sieniawa

(21)
1 - 3

Hetman Zamość --- vs --- Wisła Sandomierz

(21)
3 - 4

Korona II Kielce --- vs --- KS Wiązownica

(21)
1 - 0

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Wisła Puławy

(21)
1 - 1

Wisłoka Dębica --- vs --- Lewart Lubartów

(21)
2 - 1

Stal Stalowa Wola --- vs --- Podhale Nowy Targ

(21)
1 - 1

Avia Świdnik --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(21)
0 - 3

ŁKS Łagów --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(21)
4 - 2

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(16)
Przełożono

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Korona II Kielce

(17)
4 - 2

Podlasie Biała P. --- vs --- KS Wiązownica

(22)
0 - 0

Korona II Kielce --- vs --- Stal Kraśnik

(22)
1 - 0

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Sokół Sieniawa

(22)
2 - 1

Podlasie Biała P. --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(22)
0 - 3

Hetman Zamość --- vs --- KS Wiązownica

(22)
0 - 1

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Wisła Puławy

(22)
0 - 0

Podhale Nowy Targ --- vs --- Lewart Lubartów

(22)
4 - 1

Wisłoka Dębica --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(22)
3 - 0

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Wisła Sandomierz

(22)
0 - 3

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- ŁKS Łagów

(22)
1 - 1

Avia Świdnik --- vs --- Cracovia II

(23)
1 - 0

Stal Stalowa Wola --- vs --- Avia Świdnik

(23)
2 - 1

Orlęta Radzyń P. --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(23)
3 - 1

KS Wiązownica --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(23)
0 - 4

Wisła Sandomierz --- vs --- Wisłoka Dębica

(23)
1 - 0

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- Lewart Lubartów

(23)
4 - 0

Stal Kraśnik --- vs --- Hetman Zamość

(23)
1 - 0

ŁKS Łagów --- vs --- Korona II Kielce

(23)
3 - 0

Wisła Puławy --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(23)
0 - 0

Cracovia II --- vs --- Podlasie Biała P.

(23)
3 - 2

Sokół Sieniawa --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(24)
2 - 1

Podlasie Biała P. --- vs --- Stal Stalowa Wola

(24)
1 - 4

Hetman Zamość --- vs --- ŁKS Łagów

(24)
0 - 1

Lewart Lubartów --- vs --- Wisła Sandomierz

(24)
3 - 1

Wisłoka Dębica --- vs --- KS Wiązownica

(24)
1 - 1

Podhale Nowy Targ --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(24)
2 - 1

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(24)
1 - 2

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Cracovia II

(24)
0 - 4

Korona II Kielce --- vs --- Wisła Puławy

(24)
3 - 1

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Stal Kraśnik

(24)
0 - 2

Jutrzenka Giebułtów --- vs --- Sokół Sieniawa

(25)
3 - 2

Orlęta Radzyń P. --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(25)
2 - 0

Cracovia II --- vs --- Wólczanka Wólka P.

(25)
1 - 0

Sokół Sieniawa --- vs --- Korona II Kielce

(25)
0 - 1

Wisła Sandomierz --- vs --- Siarka Tarnobrzeg

(25)
1 - 2

Stal Stalowa Wola --- vs --- KSZO Ostrowiec Św.

(25)
2 - 2

KS Wiązownica --- vs --- Lewart Lubartów

(25)
0 - 1

Avia Świdnik --- vs --- Podhale Nowy Targ

(25)
2 - 0

Stal Kraśnik --- vs --- Wisłoka Dębica

(25)
7 - 0

Wisła Puławy --- vs --- Hetman Zamość

(25)
0 - 2

ŁKS Łagów --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM

(26)
Przełożono

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Wisła Puławy

(26)
1 - 2

Hetman Zamość --- vs --- Sokół Sieniawa

(26)
1 - 1

Cracovia II --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(26)
0 - 4

Korona II Kielce --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(26)
4 - 2

Podlasie Biała P. --- vs --- Avia Świdnik

(26)
0 - 1

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- KS Wiązownica

(26)
0 - 0

Lewart Lubartów --- vs --- Stal Kraśnik

(26)
2 - 0

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Stal Stalowa Wola

(26)
0 - 0

Wisłoka Dębica --- vs --- ŁKS Łagów

(26)
1 - 0

Podhale Nowy Targ --- vs --- Wisła Sandomierz

(27)
0 - 1

Hetman Zamość --- vs --- Cracovia II

(27)
1 - 0

Wisła Sandomierz --- vs --- Stal Kraśnik

(27)
1 - 0

CHEŁMIANKA CHEŁM --- vs --- Orlęta Radzyń P.

(27)
2 - 0

KSZO Ostrowiec Św. --- vs --- Podlasie Biała P.

(27)
2 - 1

Wisłoka Dębica --- vs --- Sokół Sieniawa

(27)
3 - 1

Podhale Nowy Targ --- vs --- KS Wiązownica

(27)
1 - 1

Siarka Tarnobrzeg --- vs --- ŁKS Łagów

(27)
0 - 2

Lewart Lubartów --- vs --- Wisła Puławy

(27)
0 - 0

Wólczanka Wólka P. --- vs --- Avia Świdnik

(27)
1 - 0

Cracovia II --- vs --- Stal Stalowa Wola

(29)
5 - 0

Stal Kraśnik --- vs --- Hetman Zamość

(29)
12:00

Avia Świdnik --- vs --- Jutrzenka Giebułtów

(29)
1 - 2

Cracovia II --- vs --- CHEŁMIANKA CHEŁM