5 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Chełmianka piąta w hali

1 min read

Piąte miejsce zajął drugi zespół juniorów Chełmianki w Halowych Mistrzostwach Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w rozgrywanych w kategorii seniorów. Zespół Jana Konojackiego w finałowej rozgrywce zgromadził 5 punktów.


Chełmianka wygrał z Orłem Srebrzyszcze 3:2, zremisowała z Eko II Różanka 2:2 i Unią Białopole 3:3 oraz uległa Kłosowi Chełm 0:1 i Bratu Cukrownik Siennica Nadolna 0:4. Mistrzostwa wygrała drużyna Kłosa Chełm. – Gdybyśmy mieli wszystkich zawodników, na pewno nasz wynik byłby lepszy – mówi Jan Konojacki. – Karol Orzeł, Karol Wojciechowski i Patryk Lewandowski pojechali z pierwszą drużyną na sparing z Lublinianką i siłą rzeczy nie mogli z nami zagrać.
Pierwszy zespół juniorów Chełmianki rywalizował o miejsca 7-12, zajmując ostatecznie 10. lokatę. Zespół Chełmianki I przegrał ze Spartą Rejowiec Fabryczny 2:6, Eko I Różanka 2:5 oraz wygrał z Astrą Leśniowice 3:2, Leszkopole Bezek 8:5 i zremisował z Pławanicami Kamień 4:4. Drużyna Chełmianki II zdobyła puchar fair-play.