29 listopada 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Biało-zielony Mikołaj

1 min read

We wtorek 6 grudnia wychowanków chełmskich domów dziecka odwiedził biało-zielony Mikołaj. Akcję zorganizowali kibice Chełmianki, we współpracy z klubem.

To nie była pierwsza tego typu akcja zorganizowana przez sympatyków Chełmianki. Kibice przeprowadzili zbiórkę darów podczas meczu Chełmianki z Górnikiem II Łęczna i pieniędzy. Za nie kupili łakocie, zabawki, a także sprzęt agd, jak choćby opiekacze. Z górą prezentów we wtorek 6 grudnia, i z Mikołajem, udali się do chełmskich domów dziecka. Towarzyszyli im trenerzy Chełmianki, Artur Bożyk i Jan Konojacki oraz zawodnicy, Przemysław Banaszak i Łukasz Adamski, kapitan drużyny juniorów starszych, która także przygotowała dla wychowanków domów dziecka prezent.

Mikołaj rozdał dzieciom wspaniałe prezenty, na które maluchy czekały cały dzień. Wychowawcy podziękowali kibicom za piękny gest, a ci z kolei zapewnili, że nie był to ostatni biało-zielony Mikołaj.

Klub Chełmianka chce podziękować wszystkim kibicom, którzy wsparli akcję oraz tym, którzy zajęli się jej organizacją. Mamy nadzieję, że podobnych wspólnych przedsięwzięć będzie więcej.