Ładujemy emocje...

ChKS Chełmianka Chełm

OFICJALNA STRONA

AKTUALNOŚCI

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Wysoka porażka w pierwszym sparingu

Wysoka porażka w pierwszym sparingu

W sobotnie popołudnie biało-zieloni rozegrali pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Przeciwnikiem był trzecioligowiec z grupy I, zespół Pilicy Białobrzegi.

Spotkanie rozegrano na zmrożonym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Białobrzegach.        W naszym zespole zabrakło Piotra Piekarskiego, Michała Kobiałki, Olega Marchuka, Oliwiera Konojackiego i Krystiana Wójcika. Testowani byli trzej zawodnicy, mający status młodzieżowca.

W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane do 25 minuty. Po wykorzystanym rzucie karnym przez Adriana Kazimierczaka, inicjatywę przejęli gospodarze. W 36 minucie Pilica podwyższyła wynik po celnym strzale Bartłomieja Michalskiego. Trzy minuty później kolejny rzut karny wykorzystał Nicolas Dohojda i do przerwy gospodarze prowadzili 3:0.

Od 46 minuty, trener Bonin desygnował do gry inną jedenastkę i gra wyglądał lepiej niż w pierwszej połowie. Niestety nie przełożyło się to na zdobycz bramkową naszego zespołu. W 53 minucie bramkę „stadiony świata” zdobył zawodnik Pilicy, Bartłomiej Michalski, ustalając wynik na 4:0.

Przed naszym zespołem dużo pracy. W najbliższym czasie będą testowani kolejni zawodnicy, którzy mają pojawić się na treningach w połowie tygodnia. Najbliższy mecz kontrolny, Chełmianka zagra w sobotę, 27 stycznia, w Świdniku z Avią.

Pilica Białobrzegi – CHEŁMIANKA 4:0(3:0)

1:0 Kazimierczak 26’(karny), 2:0 Michalski 36’, 3:0 Dohojda 39’(karny), 4:0 Michalski 53’

Chełmianka: Ciołek – Boczuliński, zawodnik testowany, Stępień, Nowak, Pendel, Złomańczuk, Perdun, Mazurek, Karbownik, Knap oraz w II połowie Grzywaczewski – Ofiara, Wiatrak, Płocki, Groborz, Złomańczuk, zawodnik testowany, Boczuliński, Bednara, Korbecki, Mroczek.