5 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

16 czerwca festyn Chełmianka Chełmianom

2 min read

Gry, konkursy, zabawy, licytacje koszulek i innych gadżetów, dmuchane zamki, turniej piłkarski – mama, tata i dziecko, prezentacje drużyn młodzieżowych ChKS Chełmianka i UKS Niedźwiadek Chełm oraz szereg innych atrakcji dla dzieci, młodzieży, ale także dorosłych. Ciepłe i zimne przekąski, świeżutkie piwko z Browaru „Jagiełło” – to wszystko będzie na Festynie Rodzinnym Chełmianka Chełmianom. Organizatorzy zapraszają rodziny z dziećmi na stadion miejski w Chełmie już 16 czerwca od godz. 14.00. Podczas imprezy będzie można wspomóc Chełmiankę zakupem specjalnych „cegiełek”, ewentualnie przystąpić do „Klubu 100 – ChKS Chełmianka”.

Chełmski Klub Sportowy Chełmianka wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz UKS Niedźwiadek Chełm organizują III Festyn Rodzinny „Chełmianka Chełmianom”. Jak co roku, również i w tym, nie zabraknie atrakcji szczególnie dla dzieci i młodzieży. Mnóstwo gier, konkursów, rodzinny turniej piłkarski, dmuchane zamki, pokazy techniki piłkarskiej, prezentacja młodzieżowych drużyn UKS Niedźwiadek Chełm i ChKS Chełmianka Chełm, jednym słowem nikt, kto 16 czerwca (niedziela) przyjdzie na stadion miejski w Chełmie, nie będzie się nudził. Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom, którzy na co dzień wspomagają klub, a także za okazaną pomoc w organizacji festynu.

Podczas festynu będzie również licytacja piłkarskich koszulek, również oryginalnej koszulki Chełmianki z autografami zawodników, a także gadżetów piłkarskich. Klub apeluje również do kibiców, być może wśród sympatyków są osoby, które chciałyby pomóc klubowi i przekazać na licytację cenny gadżet. Proszone są one o kontakt z klubem poprzez e-mail: chks@chelmianka.pl lub stronę Chełmianki na Facebooku.

Na festynie nie zabraknie także ciepłych i zimnych przekąsek oraz świeżutkiego piwa z rodzinnego Browaru „Jagiełło”. Początek festynu od godz. 14.00.