6 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Zyskaj z Chełmianką!

2 min read

Chcecie taniej robić zakupy w znanych chełmskich sklepach, płacić niższe rachunki w restauracjach, czy za naprawę samochodu? Musicie zaopatrzyć się więc w lojalnościowe karty „Kupuj taniej z Chełmianką”! Zapłacicie jednorazowo tylko 30 złotych, a zyskacie w ciągu roku nawet kilkaset złotych! Karty już niebawem pojawią się w sprzedaży.

Władze Chełmskiego Klubu Sportowego „Chełmianka” ruszają z wielką ofensywą marketingową.

– Przygotowaliśmy Program „Kupuj taniej z Chełmianką” – wyjaśnia prezes klubu, Grzegorz Gardziński. – Do udziału w Programie zaprosiliśmy znanych chełmskich przedsiębiorców, właścicieli sklepów różnej branży, rzemieślników, restauratorów, warsztat samochodowy itp. W sumie jest około 30 podmiotów. Klub w ciągu najbliższych 2-3 tygodni przygotuje tysiąc kart lojalnościowych. Ich posiadacze, a mam nadzieję, że będą nimi nie tylko kibice Chełmianki, ale również inni mieszkańcy Chełma i powiatu chełmskiego, będą mogli u naszych partnerów zrobić zakupy z rabatem. Jego wysokość ustala nasz partner, ale już mogę zdradzić, że obniżki są naprawdę atrakcyjne!

Przykładowo posiadacz karty zje obiad w restauracji, która uczestniczy w Programie i przy rachunku dostanie 20-procentową obniżkę. Albo zamówi pizzę w znanym od lat chełmskim lokalu i zapłaci 15 procent taniej.

– Na posiadaczy kart czekają też rabaty w sklepach odzieżowych zarówno męskich, damskich, jak i dla młodzieży oraz z obuwiem, w tym również sportowym – zdradza Grzegorz Gardziński. – W nich, dzięki karcie „Kupuj taniej z Chełmianką”, zapłacimy o 10 procent mniej, niż gdybyśmy robili zakupy bez karty.

Rabaty czekają na posiadaczy kart w sklepach z elektronarzędziami, w tym też serwis, w znanej cukierni, kawiarni, księgarni, w jednym z największych w mieście warsztatów samochodowych, punkcie wymiany opon, w kantorze wymiany walut, salonie fryzjerskim, sklepie komputerowym, sklepie zoologicznym, wędkarskim, w kwiaciarni i jeszcze wielu innych miejscach.

– Dążyliśmy do tego, by karta była bardzo atrakcyjna – mówi Grzegorz Gardziński. – Będzie ona ważna do końca grudnia br.