6 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Wysoka wygrana juniorów starszych

1 min read

Podopieczni Jana Konojackiego sprawili w Kielcach miłą niespodziankę. Pewnie pokonali groźny zespół Orląt, dominując przez całe spotkanie.

– Od pierwszej minuty graliśmy dobrze w piłkę, zwłaszcza byliśmy skoncentrowani w grze obronnej i przeciwnik nic nie mógł zrobić. Grał długie piłki, ale byliśmy na nie gotowi i nie daliśmy Orlętom pograć. Nasze zwycięstwo ani przez moment nie podlegało żadnej dyskusji, naprawdę bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. W drugiej połowie dominowaliśmy zdecydowanie, przede wszystkim górowaliśmy nad rywalem kondycyjnie. Orlęta opadły z sił, mecz mieliśmy do ostatniego gwizdka pod kontrolą – opowiada Jan Konojacki, trener chełmskich juniorów starszych.

W siódmej kolejce juniorzy Chełmianki zmierzą się z Orlętami Radzyń Podlaski. Spotkanie odbędzie się na stadionie miejskim w Chełmie, w niedzielę 28 kwietnia o 11.00.

ORLĘTA KIELCE – ChKS CHEŁMIANKA 0:4 (0:1)

0:1 – Grądz (23), 0:2 – Grzesiuk (49), 0:3 – Głębocki (74), 0:4 – Jodłowski (81).

ChKS: Szymkowiak (86 Nazaruk) – Leśniak, Olszak (77 Haponiuk), Salewski, Jaroszek, Zalewski (46 Grzesiuk), Rak (46 Jodłowski), Grądz, Krawiec (46 Wójcicki), Lewkowicz (67 Głębocki), Jabłoński (80 Jaszcz).

A oto pozostałe wyniki 6. kolejki ligi makroregionalnej grupy „D”, juniorów starszych: SMS Resovia Rzeszów – Hutnik Kraków 0:3, Orlęta Radzyń Podlaski – Star/Juventa Starachowice 5:1, Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów 3:0. W tabeli prowadzi Garbarnia Kraków – 15 pkt., przed Hutnikiem Kraków – 14 pkt. i Chełmianką – 11 pkt.