29 listopada 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

W poniedziałek ruszamy na obóz

2 min read

Już jutro, tj. w poniedziałek 29 stycznia, nasze obie drużyny wyjadą na zgrupowanie do Miętnego. Potrwa ono do soboty, a zakończy się dwumeczem kontrolnym z Wilgą Garwolin. Nasi kibice będą mogli codziennie oglądać filmowe relacje ze zgrupowania, emitowane na kanale Youtube TV Chełmianka!

W kadrze pierwszej drużyny na obóz do Miętnego znalazło się 19 graczy: Damian Drzewiecki, Jakub Szymkowiak, Przemysław Kwiatkowski, Michał Wołos, Jakub Niewęgłowski, Michał Maliszewski, Michał Kowalczyk, Piotr Chodziutko, Dawid Niewęgłowski, Przemysław Koszel, Adrian Dudkowski, Aleksiej Prytuliak, Piotr Piekarski, Daniel Chariasz, Paweł Uliczny, Mateusz Kompanicki, Mateusz Olszak, Michał Budzyński i Przemysław Banaszak. Nie pojadą Hubert Kotowicz i Paweł Jabkowski. Pierwszy z nich jeszcze przechodzi rehabilitację po kontuzji, jakiej doznał w meczu ze Spartakusem w Daleszycach, drugi natomiast jest po operacji kolana i od poniedziałku rozpocznie zajęcia pod okiem fizjoterapeuty. Zawodnicy będą trenować pod okiem Artura Bożyka i Dariusza Banaszuka. W zgrupowaniu będzie też uczestniczył klubowy masażysta, Andrzej Tyszko. Piłkarze będą trenować dwa razy dziennie, w sobotę 3 lutego o godz. 12.00 natomiast rozegrają sparing z Wilgą Garwolin.

Do Miętnego wyjeżdżają również juniorzy starsi Chełmianki. Trener Jan Konojacki będzie miał do dyspozycji 15 zawodników. – Z różnych przyczyn nie mogą jechać Michał Grądz, Patryk Dubaczyński i Robert Siarnik – podkreśla szkoleniowiec chełmskich juniorów. W kadrze znaleźli się: Szymon Niemczuk, Jakub Czepiel, Adrian Osoba, Mariusz Jaroszek, Paweł Baryła, Michał Górny, Przemysław Pieczonka, Adrian Tabaczek, Krzysztof Rak, Jakub Jaszcz, Dawid Dyszewski, Dawid Kołaczkowski, Mateusz Tomaszewski, Damian Jabłoński i testowany zawodnik Kłosa Gmina Chełm, Dawid Lewkowicz. Juniorzy Chełmianki na obozie rozegrają dwa mecze sparingowe, w środę 31 stycznia z Pogonią Siedlce i w sobotę 3 lutego z Wilgą Garwolin.

Treningi zarówno seniorów, jak i juniorów będzie bacznie obserwował Bogusław Kudelski, który do Miętnego wybiera się z kamerą. A to oznacza, że codziennie na kanale Youtube TV Chełmianka będzie można oglądać filmowe relacje ze zgrupowania!