5 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

W końcu trzy punkty!

1 min read

Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm

Od 24 października kibice Chełmianki czekali na wygraną swojego zespołu. W Przeworsku biało-zieloni w końcu się przełamali i pokonali gospodarzy 2:1(0:0). Końcowy wynik może świadczyć o wyrównanej potyczce, jednak tak nie było. Podopieczni Artura Bożyka od pierwszych minut zdominowali gospodarzy i tylko swojej indolencji strzeleckiej zawdzięczają, tak nikły wynik. Kilkanaście sytuacji bramkowych w całym meczu może cieszyć. Cieszy również zaangażowanie oraz dobra gra całego zespołu. W perspektywie kolejnych ważnych spotkań trzeba mieć nadzieję, że wróci także skuteczność i powoli będziemy piąć się górę ligowej tabeli.

Orzeł Przeworsk – Chełmianka Chełm

Już w sobotę, 16 kwietnia o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Chełmie gramy z Izolatorem Boguchwała. Trzy punkty muszą zostać w Chełmie!

Orzeł Przeworsk – CHEŁMIANKA Chełm 1:2 (0:0) Artur Kyć 90+3′ – Paweł Uliczny 64′, Hubert Tomalski 67′

Orzeł: Kurosz – Górak (70′ Kyć), Franczyk, Jarosz, Niemczyk, Kudła, Struś, Stępień (63′ A. Gurak), Broda, Czyrny, Boratyn (77′ Szela)

CHEŁMIANKA: Kijańczuk – Sękowski, Krzyżak, Jankowski (66′ Kowalski), Kwiatkowski, Prytuliak (90′ Fornal), Uliczny, Tomalski, Koprucha (46′ Poczwardowski), Wójcik, Figiel (86′ Wacewicz)

Żółte kartki: Marcin Franczyk, Piotr Boratyn – Łukasz Sękowski, Marcin Figiel, Kacper Kowalski, Damian Wacewicz
Sędziował: Piotr Burak (Zamość), widzów około 250, w tym 50 z Chełma