29 listopada 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Terminarz meczów w Chełmie gotowy

2 min read

Zarząd ChKS Chełmianka, w porozumieniu ze szkoleniowcem pierwszej drużyny Arturem Bożykiem, ustalił terminy spotkań o mistrzostwo III ligi, w rundzie wiosennej, w których nasz zespół jest gospodarzem. Pierwszy mecz piłkarze Chełmianki rozegrają w sobotę 19 marca o godz. 15.30 z Karpatami Krosno.

 W rundzie wiosennej podopieczni Artura Bożyka na stadionie w Chełmie rozegrają osiem spotkań, trzy w soboty, trzy w niedziele, po jednym we wtorek i środę. Rozgrywki zainaugurują od meczu z silnym zespołem Karpat Krosno. To spotkanie zostało zaplanowane na sobotę 19 marca o 15.30.

W drugim meczu wiosny Chełmianka zmierzy się w Tuczempach z beniaminkiem – Piastem. Mecz odbędzie się w Wielką Sobotę, 26 marca.

Kolejne spotkanie, w trzeciej serii wiosennej, podopieczni Artura Bożyka rozegrają w Chełmie z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Ten pojedynek został zaplanowany na niedzielę 3 kwietnia godz. 15.00.

Tydzień później Chełmianka uda się do Przeworska na mecz z miejscowym Orłem. W następnej kolejce zaś, w sobotę 16 kwietnia chełmianie u siebie zmierzą się z Izolatorem Boguchwała. Początek konfrontacji o 17.00.

W 25. kolejce III ligi chełmskim piłkarzom przyjdzie zagrać z Avią w Świdniku. To spotkanie odbędzie się w środę 20 kwietnia.

Kolejny mecz Chełmianka rozegra na własnym stadionie z JKS Jarosław. Pojedynek został zaplanowany na niedzielę 24 kwietnia, godz. 15.00.

Następna, 27. kolejka została zaplanowana przez Lubelski Związek Piłki Nożnej obligatoryjnie na sobotę 30 kwietnia. W tym terminie Chełmianka uda się do Radzynia Podlaskiego na mecz z Orlętami.

28. kolejka w całości, decyzją Wydziału Gier LZPN, odbędzie się 3 maja, we wtorek. Tego dnia Chełmianka będzie gościć drużynę Stali Rzeszów. Początek rywalizacji o godz. 17.30.

W sobotę 7 maja chełmianie zmierzą się w Przemyślu z Polonią, natomiast w niedzielę 15 maja o 15.00 Chełmianka na własnym boisku spotka się z Sokołem Sieniawa.

W 31. kolejce, 21-22 maja, piłkarze trenera Artura Bożyka zagrają na stadionie w Lubartowie z miejscowym Lewartem. Następna seria gier odbędzie się obligatoryjnie 25 maja w środę. Chełmianka na własnym stadionie o 17.30 zagra z AMSPN Hetman Zamość.