29 listopada 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Sponsorzy

chelmUrząd Miasta Chełm

mpecMiejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o. o. jest branżowym przedsiębiorstwem ciepłowniczym o wieloletnim doświadczeniu, które zajmuje się wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją ciepła.

pgoDo podstawowych zadań przedsiębiorstwa należy przyjmowanie odpadów komunalnych, przetwarzanie w Zakładzie Przetwarzania Odpadów Komunalnych regionu chełmskiego lub unieszkodliwianie na składowisku w Srebrzyszczu.

mpgk

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. to największa miejska spółka w Chełmie odpowiedzialna za dostarczanie wody i odbieranie ścieków. Przedsiębiorstwo zajmuje się również odbieraniem odpadów komunalnych, utrzymaniem czystości i porządku w mieście, a także administrowaniem miejskim cmentarzem komunalnym. 

 

Jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w tej części Polski. Chełmski Park Wodny to miejsce, w którym oprócz licznych atrakcji wodnych znajdziecie również rozbudowane saunarium, korty do gry w squasha, kręgielnie oraz szereg innych usług prowadzonych przez komercyjnych najemców.