29 listopada 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Regulamin turnieju „Chełmianka Chełmianom”

3 min read

Już w niedzielę 26 lutego w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie odbędzie się I Towarzyski Halowy Turniej Piłkarski „Chełmianka Chełmianom”. Początek o 13.00. W turnieju wezmą udział reprezentacje: Urzędu Miasta Chełm, MPEC, PGO, MPGK, CLA, Sędziów Piłkarskich, kibiców Chełmianki (dwa zespoły) oraz klubu Chełmianka. Poniżej przedstawiamy regulamin turnieju:

REGULAMIN

TOWARZYSKIEGO HALOWEGO TURNIEJU PIŁKARSKIEGO

„CHEŁMIANKA CHEŁMIANOM”

  1. Cel turnieju:

– umocnienie wizerunku Chełmskiego Klubu Sportowego „Chełmianka” w środowisku lokalnym

– popularyzacja piłki nożnej;

– propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego;

– popularyzacja zdrowej, sportowej rywalizacji

– integracja sympatyków ChKS „Chełmianka”

  1. Organizator:

Chełmski Klub Sportowy „Chełmianka”, 22-100 Chełm, ul. I Pułku Szwoleżerów 15A, e-mail: chks@chelmianka.pl

Współorganizatorem turnieju jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie.

III. Termin i miejsce:

26 lutego 2017 r. godz. 13.00 – 18.00, Miejska Hala Sportowa w Chełmie ul. Graniczna 2a

  1. Uczestnictwo:

– prawo startu w turnieju mają mężczyźni, którzy ukończyli 18. rok życia.

– w turnieju nie mogą wziąć udziału zawodnicy na co dzień grający w klubach piłkarskich – nie dotyczy zawodników urodzonych w 1982 roku i starszych, występujących w lidze okręgowej lub klasie „A”.

  1. Zasady:

– boisko o wymiarach do piłki ręcznej

– czas gry – 12 min (brutto) bez przerw i zmiany stron

– system rozgrywek w zależności od liczby zgłoszonych drużyn zostanie ostatecznie podany bezpośrednio przed turniejem (2 grupy po 4 zespoły, lub 3 grupy po 3 zespoły).

W przypadku dwóch grup, dwie najlepsze drużyny z każdej z nich awansują do półfinałów i zagrają systemem 1A-2B, 1B-2A. Zwycięzcy zmierzą się w meczu o 1 miejsce, pokonani o 3 miejsce. Zespoły z trzecich miejsc w grupach zagrają o miejsca 5-6, a z czwartych miejsc o miejsca 7-8.

W przypadku trzech grup zespoły z pierwszych miejsc awansują do grupy finałowej „A” i zagrają między sobą o zwycięstwo w turnieju. Drużyny, które zajmą w grupach drugie miejsce, zagrają w finale „B” o miejsca 4-6 w turnieju. Zespoły, które w swoich grupach uplasują się na trzecich miejscach, zagrają w finale „C” o miejsca 7-9 w turnieju.

– drużyny grają w 6-osobowych składach (5 zawodników w polu + bramkarz). Liczba zawodników rezerwowych nie może przekroczyć 6.

– zmiany „hokejowe”;

– punktacja: zwycięstwo – 3 pkt, remis – 1 pkt, porażka – 0 pkt;

– o kolejności miejsc decyduje: a) ilość zdobytych punktów, b) wynik bezpośredniego spotkania, c) lepszy bilans bramek, d) przy identycznej różnicy większa ilość zdobytych bramek, e) w nierozstrzygniętych przypadkach – rzuty karne (po 3).

  1. Nagrody:

– puchary dla trzech najlepszych drużyn, statuetki dla najlepszego strzelca, zawodnika i bramkarza, dyplomy dla wszystkich zespołów uczestniczących w rozgrywkach

VII. Postanowienia końcowe:

– zawodnicy startują w zawodach na własną odpowiedzialność i nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do wzięcia udziału w turnieju;

– organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za kontuzje i koszty leczenia wynikłe z udziału w zawodach, a także za kradzieże, uszkodzenia sprzętu i odzieży;

– organizator zapewnia opiekę medyczną podczas turnieju

– wszystkich uczestników obowiązuje strój sportowy, buty do gry w halową piłkę nożną

– interpretacja Regulaminu należy do organizatora.

– wszystkie drużyny winny stawić się w miejscu rozegrania turnieju o godz. 12.30.

– harmonogram gier zostanie podany w sobotę do godz. 18.00 na stronie internetowej organizatora: www.chelmianka.pl

– kierownicy drużyn uczestniczących w turnieju są zobowiązani do piątku 24 lutego br. godz. 18.00 wysłać skład drużyny (imię i nazwisko zawodnika) – maksymalnie 12 osób, na adres email: chks@chelmianka.pl