8 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

W niedzielę sparing Chełmianka – Kłos Chełm

1 min read

Ponieważ pucharowe starcie Chełmianki z Włodawianką zostało przełożone na 30 marca, w niedzielę 13 bm. nasi piłkarze rozegrają mecz kontrolny z liderem chełmskiej ligi okręgowej – Kłosem Chełm.

Początek spotkania najprawdopodobniej o godz. 15.00. Nie jest jeszcze znane miejsce rozegrania meczu. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, pojedynek odbędzie się w Rożdżałowie. W przypadku złej pogody, mecz zostanie rozegrany na boisku na osiedlu Słoneczne.
19 marca Chełmianka zainauguruje piłkarską wiosnę w III lidze. Mecz pucharowy z Włodawianką miał być ostatnim sprawdzianem formy przed spotkaniem mistrzowskim z Karpatami Krosno. Ponieważ pojedynek został przełożony, działacze naszego klubu szybko skontaktowali się z kierownictwem i trenerem Kłosa Chełm, proponując liderowi okręgówki grę kontrolną.
– Z Kłosem mieliśmy zagrać w lutym, ale nagle dostaliśmy propozycję gry z Górnikiem Łęczna i musieliśmy z meczu z zespołem trenera Roberta Tarnowskiego zrezygnować – mówi Artur Bożyk. – Obiecaliśmy jednak, że przy nadarzającej się tylko okazji taki sparing z Kłosem rozegramy. Teraz właśnie taka okazja jest i cieszę się, że przeciwnik wyraził zgodę na grę z Chełmianką.
Dokładną godzinę i miejsce meczu Chełmianki z Kłosem podamy na Fan Page Chełmianki na Facebooku, najpóźniej w piątek.