8 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Mecz z Orlętami o 15.30

1 min read

Ważna informacja dla naszych kibiców, zwłaszcza posiadaczy karnetów. Najbliższy mecz Chełmianki z Orlętami Radzyń Podlaski, który odbędzie się na stadionie miejskim w Chełmie, został przesunięty z godz. 14.00 na 15.30.

Mecz Chełmianka – Orlęta Radzyń Podlaski zostanie rozegrany zgodnie z planem w niedzielę 31 marca br. Zmieniła się jednak godzina. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi nie o 14.00, a o 15.30. 

– Nie ukrywamy, że termin meczu z Orlętami ustaliliśmy sugerując się godziną rozpoczęcia arcyciekawego spotkania II ligi, Górnik Łęczna – Widzew Łódź. Ten pojedynek wcześniej został zaplanowany na 17.30. Uznaliśmy, że spora grupa kibiców z Chełma zechce pojechać do Łęcznej i dopingować nie tylko gospodarzy, ale też zobaczyć w akcji naszego byłego napastnika, Przemka Banaszaka, grającego dziś w Widzewie. Dlatego mecz Chełmianka – Orlęta początkowo miał rozpocząć się o 14.00. Ponieważ ze spotkania Górnik – Widzew zostanie przeprowadzona bezpośrednia transmisja w TVP 3, o czym dowiedzieliśmy się ponad tydzień temu, klub z Łęcznej był zmuszony do zmiany godziny jego rozpoczęcia, na 13.05. Żeby kibice mogli obejrzeć oba mecze, na ich prośby, podjęliśmy decyzję o przesunięciu godziny pojedynku Chełmianka – Orlęta Radzyń Podlaski na 15.30 – wyjaśnia Grzegorz Gardziński, prezes chełmskiego klubu.