6 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Komunikat Zarządu ChKS Chełmianka

2 min read

W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami na temat rzekomych transferów zawodników z klubu i do klubu, Zarząd ChKS Chełmianka rozwiewa wszelkie wątpliwości i informuje:


1. W zimowym oknie transferowym zamierzamy poszerzyć kadrę pierwszej drużyny do 22 zawodników. Pierwszym pozyskanym zawodnikiem jest Mateusz Olszak.
2. Nie ma tematu odejścia z klubu Mateusza Kompanickiego w zimowym oknie transferowym. Do ChKS Chełmianka nie wpłynęła ani jedna oferta w sprawie tego zawodnika.
3. Michał Kobiałka, który przebywał na testach w Wiśle Puławy, można powiedzieć, że na 99 procent pozostanie zawodnikiem ChKS Chełmianka. Porozumienie między klubami w sprawie ewentualnego transferu tego zawodnika jest raczej mało możliwe.
4. W sprawie ewentualnego transferu Przemysława Banaszaka do RKS Radomiak Radom trwają rozmowy, które powinny zakończyć się jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Dziś nie można jednoznacznie stwierdzić, że zawodnik w zimowym oknie transferowym na pewno opuści Chełmiankę.
5. Mając na uwadze dobro drużyny oraz całego klubu, a także dbając o należyte przygotowanie zawodników do rundy wiosennej, Zarząd ChKS Chełmianka nie przewiduje jakichkolwiek testów naszych piłkarzy w innych klubach w okresie zimowym.
6. Zarząd klubu i kadra szkoleniowa czynią wszystko, by zespół seniorów Chełmianki w rundzie wiosennej obecnego sezonu pod względem sportowym prezentował się nie gorzej, niż jesienią. Do końca br., mamy nadzieję, podamy nazwisko kolejnego zawodnika, który dołączy do kadry zespołu trenera Artura Bożyka.

Zarząd ChKS Chełmianka