8 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Kolejne oświadczenie władz klubu

1 min read

Oświadczenie Zarządu Klubu

Jeszcze nie wszystko stracone. Wczoraj – po nieoficjalnych informacjach o kwocie przyznanej z budżetu miasta dotacji, które okazały się jednak nieprawdziwe i wprowadziły nas w błąd – wiele wskazywało na to, że Chełmianka może nie przystąpić do rozgrywek III ligi. Okazuje się, że podział pieniędzy na sport nie został jeszcze ostatecznie zatwierdzony przez Prezydenta Miasta Chełm i nie wiadomo, jaką kwotą będziemy ostatecznie dysponować w br.
Dziś odbyła się natomiast rozmowa z Panem Jakubem Banaszkiem, Prezydentem Miasta Chełm, z której jasno wynika, że nasz Klub, jak też inne kluby z terenu miasta Chełm, może liczyć na szerokie wsparcie ze strony władz miasta w wielu płaszczyznach. Mamy jeden wspólny cel – jest nim dalsze funkcjonowanie Klubu. To cieszy!
Rozumiemy w jak ciężkiej sytuacji finansowej znalazło się miasto i miejskie spółki. Wierzymy głęboko, że władze miasta zażegnają kryzys i Chełm będzie mógł rozwijać się na wielu płaszczyznach, również na sportowej.
Rada Nadzorcza i Zarząd Klubu zapewniają, że robią wszystko by drużyna mimo trudnej sytuacji finansowej przystąpiła do rozgrywek, a klub przetrwał trudne chwile.
Jednocześnie apelujemy do kibiców o merytoryczne komentarze, bez obrażania kogokolwiek i bez używania wulgaryzmów. Wszystkie obraźliwe opinie będą usuwane.