8 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Juniorzy młodsi rozgromili Stal

2 min read

Juniorzy młodsi Chełmianki, walczący o to, by w przyszłym sezonie zagrać w I lidze wojewódzkiej, w pełni zrehabilitowali się za porażkę 1:5 tydzień wcześniej w Puławach. Podopieczni Radosława Leonowicza już po niespełna kwadransie gry rozstrzygnęli mecz ze Stalą Kraśnik na swoją korzyść, prowadząc 3:0. 

– Chciałbym serdecznie podziękować mojej drużynie za scalenie się w jedność, za realizację założeń taktycznych we wzorowy sposób oraz za to, że potrafimy się podnieść z dna w tak pięknym i ekscytujący sposób, co myślę, będzie światłem na przyszłość i motywacją dla chłopaków, że potrafią wygrywać – mówił po meczu szkoleniowiec juniorów młodszych Chełmianki. – Były chwile rozluźnienia przy takim wyniku, ale najważniejsze, że chłopcy pokazali charakter, wolę walki i chęć pokazania, że ich stać. Jestem mega dumny, niech ta euforia trwa i w kolejnym meczu będzie tak samo. Serdecznie dziękuję drużynie za wynik, za realizację taktyki i danie kibicom radości. 

Ozdobą meczu był gol Dominika Dąbrowskiego zdobyty po strzale z 40 metrów, w samo okienko bramki. W kolejnym meczu Chełmianka zagra w Lubartowie z miejscowym MOSiR-em. Spotkanie odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o 11.00.

ChKS CHEŁMIANKA – STAL KRAŚNIK 9:1 (5:0)

Bramki dla Chełmianki: Dąbrowski 3 (38, 40 wolny, 82), Jeż 2 (2, 11), Dzierba 2 (8, 72), Roczon (78), Nickel (76).

ChKS: Wojtiuk – Krzyzanowski, Petruk, Jabłoński, Poźniak (45 Kuźmiński), Jeż (45 Kołaczkowski), Mazurek (65 Roczon), Dejneka (60 Wawer), Nickel, Dzierba, Dąbrowski.

Wyniki innych meczów 3. kolejki: Gaudium Zamość – Motor II Lublin 0:6, UKS Widok Lublin – Wisła Puławy 2:4, Łada Biłgoraj – MOSiR Lubartów odbędzie się 9 bm. W tabeli na prowadzeniu znajduje się Motor II – 9 pkt., druga jest Wisła – 9 pkt., a Chełmianka zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 3 pkt.