8 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Juniorzy młodsi już trenują

1 min read

Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli już juniorzy młodsi Chełmianki Chełm. Podopieczni Radosława Leonowicza na pierwszych zajęciach spotkali się w środę 18 lipca. W minioną sobotę rozegrali sparing ze swoimi rówieśnikami z Wisły Puławy. Chełmianka po zaciętej walce uległa rywalom 1:2. Gola zdobył testowany z Vitrumu Wola Uhruska Dominik Dąbrowski.

– Mam liczną kadrę, przyglądam się wszystkim zawodnikom, każdy z nich dostanie swoją szansę – mówi trener Leonowicz. – Trenujemy dość ciężko, bo chcemy się jak najlepiej przygotować do sezonu. Sparing z Wisłą Puławy pokazał, że zmierzamy we właściwym kierunku. Graliśmy nietypowo, bo 3 tercje po 25 minut każda. Były dobre fragmenty gry z naszej strony, wierzę, że z każdym meczem będziemy wyglądać coraz lepiej.

1 lipca juniorzy młodsi udadzą się na 10-dniowy obóz do Frysztaka na Podkarpaciu. W meczu z Wisłą zespół Chełmianki zagrał w składzie: Bas – Petruk, Adamski, Kinach, Charczuk, Kulasza, Szaja, Jabłoński, Kołaczkowski, Mazurek, Dąbrowski. Na zmiany wchodzili: Litwiniuk, Lipski, Wojtiuk, Dejneka, Petruk, Jeż, Wawer, Kuryś, Krzyżanowski, Kuźmiński.