Znakomitą formę w rundzie wiosennej prezentują juniorzy Chełmianki prowadzeni przez Jana Konojackiego. Biało-zieloni występujący w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych, w meczu 23 kolejki spotkań pokonali w Puławach miejscową Wisłę 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli : Jodłowski w 60 minucie oraz Woźniak w 73 minucie meczu. Należy dodać, że młodzi piłkarze Chełmianki mieli jeszcze kilka sytuacji bramkowych, które stwarzali po kontrach, w tym najlepszą pod koniec gry, kiedy to Greguła nie wykorzystał „jedenastki”. Pod koniec spotkania drużyna gospodarzy groźnie atakowała, jednak biało-zieloni zagrali dobrze w defensywie i utrzymali korzystny wynik do końca meczu. Brawa dla zawodników i trenera za kolejny sukces. Pomimo szczupłej kadry piłkarze wzorowo realizują założenia taktyczne i wkładają serce w każdy mecz.

W Puławach biało-zieloni wystąpili w składzie: Czausz, Jodłowski, Orzeł, Adamski, Greguła, Renowski (80′ Głaz), Bryk, Rodzaj, Kuśmierz, Hopko (55′ Lewicki), Wożniak