5 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Hubert, trzymamy kciuki!

1 min read

Doskonale znany chełmskim kibicom Hubert Tomalski, który w sezonie 2015/2016 reprezentował ChKS Chełmianka, podpisał kontrakt z beniaminkiem Nice I ligi, Rakowem Częstochowa! Marzeniem Huberta jest gra w ekstraklasie.

Hubert Tomalski zakończony przed kilkoma dniami sezon II ligi spędził w Siarce Tarnobrzeg, skąd przeszedł właśnie z ChKS Chełmianka, gdzie zaliczył bardzo udany sezon w III lidze. Tomalski zdobył kilkanaście goli i zaliczył również kilkanaście asyst. W plebiscycie portalu lubsport.pl został wybrany na najlepszego piłkarza trzeciej ligi lubelsko-podkarpackiej.

W sezonie 2016/2017 w zespole Siarki rozegrał 33 spotkania, w których strzelił pięć bramek i zanotował kilka asyst. Tomalski należał do wyróżniających się graczy tarnobrzeskiej drużyny. W piątek 9 bm. Hubert Tomalski podpisał kontrakt z świeżo upieczonym beniaminkiem Nice I ligi, Rakowem Częstochowa. Marzeniem zawodnika są jednak występy w ekstraklasie. Przeprowadzka do Rakowa sprawia, że już niebawem Hubert może zrealizować swoje marzenia. Najlepsi zawodnicy Nice I ligi na ogół trafiają do klubów ekstraklasy, czego Hubertowi z całego serca życzymy. Trzymamy kciuki, Hubert!