5 grudnia 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Fabryka Sportu z Chełmianką!

3 min read

Miło nam poinformować naszych sympatyków, że z początkiem lutego br. do grona Partnerów Chełmskiego Klubu Sportowego Chełmianka dołączyła „Fabryka Sportu”! – Na tej współpracy skorzystamy wszyscy. Nasz klub, bo Fabryka Sportu jest idealnym miejscem do treningu siłowego, a także nasz Partner, bo w oparciu o współpracę z Chełmianką zyska dodatkowe grono sympatyków, a miejmy nadzieję, że również nowych klientów – podkreślają działacze chełmskiego klubu.

Zawodników Chełmianki na treningach w „Fabryce Sportu” będzie można spotkać niemal codziennie. Zwłaszcza przed południem. – W okresie przygotowawczym piłkarze, pracując nad siłą, muszą przerzucić odpowiednią ilość kilogramów – podkreślają władze Chełmianki. – Dlatego zależało nam na współpracy z prężnie rozwijającym się klubem fitness i siłownią. Do takich w naszej ocenie zalicza się „Fabryka Sportu”. Klub zajmuje dużą powierzchnię, ma wysokiej klasy sprzęt, oferuje świetne warunki do treningu.

Umowa między ChKS Chełmianka a Fabryką Sportu obowiązuje do końca czerwca br. – Jeżeli obie strony będą usatysfakcjonowane ze współpracy, na pewno będziemy chcieli przedłużyć ją na kolejny sezon – mówią działacze. – Nasi zawodnicy mają miejsce do przeprowadzenia profesjonalnego treningu. To cieszy w perspektywie zbliżających się ferii zimowych. W tym okresie będą organizowane nawet dwa treningi dziennie, z czego jeden na siłowni.

W zamian banery „Fabryki Sportu” pojawią się na chełmskim stadionie podczas meczów Chełmianki, a spoty reklamowe będzie można oglądać w każdej relacji z meczu piłki nożnej., czy też w każdej chwili na stronie internetowej chełmskiego klubu. Logo „Fabryki Sportu” trafi również na wszystkie materiały promocyjne, karnety i bilety, wydawane przez Chełmiankę, a także na koszulki, w których zawodnicy w rundzie wiosennej będą wybiegać na przedmeczowej rozgrzewce.

Zadowolony z podpisanej umowy jest też Kamil Mirzwa, właściciel „Fabryki Sportu”. – Jestem chełmianinem i cieszę się, że moja firma mogła dołączyć do grona Partnerów Chełmianki. Wzajemne wsparcie, jestem przekonany, przyniesie obu stronom wiele korzyści.

Fabryka Sportu to prężnie rozwijający się klub sportowy. Mieści się na dwóch piętrach odnowionego budynku, o powierzchni 500 m2. W nowoczesnym i profesjonalnym obiekcie sportowo-rekreacyjnym znajdują się: sala fitness, siłownia ze strefą wolnych ciężarów oraz cardio to standard, ale na tym nie koniec. Fabryka Sportu posiada dodatkowo pierwszą w Chełmie strefę do CrossFit oraz salę do sportów walki. Z pewnością jest to znakomite uzupełnienie całej oferty klubu. W celu zapewnienia najwyższego komfortu ćwiczeń dla obecnych i przyszłych klientów, Fabrykę Sportu jest wyposażona w wysoce wydajną wentylację z klimatyzacją.

Fabryka Sportu jest owocem miłości do sportu oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla osób w każdym wieku, którzy podzielają pasję aktywnego spędzania czasu. To, co wyróżnia ją, to przede wszystkim: szeroki wachlarz zajęć o wysokim standardzie; doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy; dwie duże klimatyzowane sale wyposażone w lustra oraz profesjonalny sprzęt; jedyny ring w mieście; cykliczne warsztaty oraz szkolenia.