29 listopada 2022

Chełmianka Chełm

Oficjalna Strona

Chełmianka Chełmianom

1 min read

W niedzielę 26 lutego w Miejskiej Hali Sportowej odbędzie się I Towarzyski Halowy Turniej Piłkarski „Chełmianka Chełmianom”. Wystąpi w nim osiem reprezentacji. To pierwsza w tym roku impreza organizowana przez chełmski klub dla partnerów, sponsorów i kibiców.

Pomysł zorganizowania turnieju piłkarskiego narodził się jeszcze w ubiegłym roku. – To była inicjatywa naszych kibiców, zaakceptowana przez zarząd – mówi Grzegorz Gardziński, prezes Chełmianki. – Uważamy, że tego typu imprezy zintegrują środowisko skupione wokół klubu, umocnią również wizerunek Chełmianki.

Turniej odbędzie się w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie, w niedzielę 26 lutego. Początek o godz. 13.00. Wystąpią w nim reprezentacje: Urzędu Miasta Chełm, MPEC, MPGK, PGO, CLA, Sędziów Piłkarskich, Kibiców Chełmianki i ChKS Chełmianka. – Zapowiada się bardzo fajna zabawa, na którą zapraszamy wszystkich naszych sympatyków. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a doping przyda się wszystkim – mówi prezes Gardziński.

W przyszłym tygodniu na naszej stronie internetowej zamieścimy regulamin turnieju, a także harmonogram gier. Impreza potrwa do godz. 18.00.