Terminarz/wyniki

1 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion w Skawinie

Wiślanie Jaśkowice — Stal Rzeszów

1 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Avia

Avia Świdnik — Unia Tarnów

5 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Radzyń Podl.

Orlęta Radzyń Podlaski — JKS 1909 Jarosław

1 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Nowym Targu

Podhale Nowy Targ — Motor Lublin

0 - 1
3 liga grupa 4.
Miejski Stadion Sportowy w Sandomierzu

Wisła Sandomierz — Soła Oświęcim

4 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Rzeszów

Resovia Rzeszów — Podlasie Biała Podlaska

2 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Gminny w Wólce Pełkińskiej

Wólczanka Wólka Pełkińska — Spartakus Daleszyce

0 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Ostrowcu Św.

KSZO Ostrowiec Św. — Karpaty Krosno

2 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Chełm

Chełmianka Chełm — MKS Trzebinia

1 - 3
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Trzebini

MKS Trzebinia — Wólczanka Wólka Pełkińska

2 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion w Skawinie

Wiślanie Jaśkowice — Wisła Sandomierz

0 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski "Stal"

Stal Rzeszów — Resovia Rzeszów

0 - 5
3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Krosno

Karpaty Krosno — Podhale Nowy Targ

0 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Tarnowie

Unia Tarnów — KSZO Ostrowiec Św.

3 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Jarosław

JKS 1909 Jarosław — Avia Świdnik

0 - 4
3 liga grupa 4.
Stadion w Oświęcimiu

Soła Oświęcim — Chełmianka Chełm

0 - 3
3 liga grupa 4.
Stadion w Daleszycach

Spartakus Daleszyce — Orlęta Radzyń Podlaski

2 - 1
3 liga grupa 4.
Arena Lublin

Motor Lublin — Podlasie Biała Podlaska

2 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Radzyń Podl.

Orlęta Radzyń Podlaski — MKS Trzebinia

1 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Nowym Targu

Podhale Nowy Targ — Unia Tarnów

3 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Ostrowcu Św.

KSZO Ostrowiec Św. — JKS 1909 Jarosław

2 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Gminny w Wólce Pełkińskiej

Wólczanka Wólka Pełkińska — Soła Oświęcim

1 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion MKS Podlasie w Białej Podlaskiej

Podlasie Biała Podlaska — Karpaty Krosno

1 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Avia

Avia Świdnik — Spartakus Daleszyce

2 - 0
3 liga grupa 4.
Miejski Stadion Sportowy w Sandomierzu

Wisła Sandomierz — Stal Rzeszów

2 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Rzeszów

Resovia Rzeszów — Motor Lublin

1 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Chełm

Chełmianka Chełm — Wiślanie Jaśkowice

1 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Jarosław

JKS 1909 Jarosław — Podhale Nowy Targ

1 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Trzebini

MKS Trzebinia — Avia Świdnik

1 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion w Oświęcimiu

Soła Oświęcim — Orlęta Radzyń Podlaski

3 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Tarnowie

Unia Tarnów — Podlasie Biała Podlaska

1 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski "Stal"

Stal Rzeszów — Motor Lublin

0 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Krosno

Karpaty Krosno — Resovia Rzeszów

0 - 1
3 liga grupa 4.
Miejski Stadion Sportowy w Sandomierzu

Wisła Sandomierz — Chełmianka Chełm

1 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion w Skawinie

Wiślanie Jaśkowice — Wólczanka Wólka Pełkińska

1 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion w Daleszycach

Spartakus Daleszyce — KSZO Ostrowiec Św.

3 - 3
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Nowym Targu

Podhale Nowy Targ — Spartakus Daleszyce

0 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Radzyń Podl.

Orlęta Radzyń Podlaski — Wiślanie Jaśkowice

2 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Gminny w Wólce Pełkińskiej

Wólczanka Wólka Pełkińska — Wisła Sandomierz

2 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Ostrowcu Św.

KSZO Ostrowiec Św. — MKS Trzebinia

1 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Chełm

Chełmianka Chełm — Stal Rzeszów

2 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Rzeszów

Resovia Rzeszów — Unia Tarnów

3 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion MKS Podlasie w Białej Podlaskiej

Podlasie Biała Podlaska — JKS 1909 Jarosław

1 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion Avia

Avia Świdnik — Soła Oświęcim

5 - 0
3 liga grupa 4.
Arena Lublin

Motor Lublin — Karpaty Krosno

1 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion w Skawinie

Wiślanie Jaśkowice — Avia Świdnik

1 - 4
3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Jarosław

JKS 1909 Jarosław — Resovia Rzeszów

5 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski "Stal"

Stal Rzeszów — Karpaty Krosno

3 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion w Oświęcimiu

Soła Oświęcim — KSZO Ostrowiec Św.

0 - 4
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Tarnowie

Unia Tarnów — Motor Lublin

2 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion w Daleszycach

Spartakus Daleszyce — Podlasie Biała Podlaska

4 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Trzebini

MKS Trzebinia — Podhale Nowy Targ

1 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Chełm

Chełmianka Chełm — Wólczanka Wólka Pełkińska

1 - 1
3 liga grupa 4.
Miejski Stadion Sportowy w Sandomierzu

Wisła Sandomierz — Orlęta Radzyń Podlaski

0 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Gminny w Wólce Pełkińskiej

Wólczanka Wólka Pełkińska — Stal Rzeszów

0 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion MKS Podlasie w Białej Podlaskiej

Podlasie Biała Podlaska — MKS Trzebinia

1 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion Radzyń Podl.

Orlęta Radzyń Podlaski — Chełmianka Chełm

4 - 4
3 liga grupa 4.
Stadion Avia

Avia Świdnik — Wisła Sandomierz

0 - 3
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Nowym Targu

Podhale Nowy Targ — Soła Oświęcim

2 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Rzeszów

Resovia Rzeszów — Spartakus Daleszyce

0 - 3
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Ostrowcu Św.

KSZO Ostrowiec Św. — Wiślanie Jaśkowice

17:00
3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Krosno

Karpaty Krosno — Unia Tarnów

4 - 1
3 liga grupa 4.
Arena Lublin

Motor Lublin — JKS 1909 Jarosław

3 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Ostrowcu Św.

KSZO Ostrowiec Św. — Wisła Sandomierz

2 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion w Oświęcimiu

Soła Oświęcim — Podlasie Biała Podlaska

1 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Trzebini

MKS Trzebinia — Resovia Rzeszów

1 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Chełm

Chełmianka Chełm — Avia Świdnik

1 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Gminny w Wólce Pełkińskiej

Wólczanka Wólka Pełkińska — Orlęta Radzyń Podlaski

1 - 1
3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Jarosław

JKS 1909 Jarosław — Karpaty Krosno

3 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion w Skawinie

Wiślanie Jaśkowice — Podhale Nowy Targ

1 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski "Stal"

Stal Rzeszów — Unia Tarnów

1 - 3
3 liga grupa 4.
Stadion w Daleszycach

Spartakus Daleszyce — Motor Lublin

2 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion MKS Podlasie w Białej Podlaskiej

Podlasie Biała Podlaska — Wiślanie Jaśkowice

1 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Nowym Targu

Podhale Nowy Targ — Wisła Sandomierz

0 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Ostrowcu Św.

KSZO Ostrowiec Św. — Chełmianka Chełm

2 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion Radzyń Podl.

Orlęta Radzyń Podlaski — Stal Rzeszów

1 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Rzeszów

Resovia Rzeszów — Soła Oświęcim

3 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Krosno

Karpaty Krosno — Spartakus Daleszyce

3 - 2
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Tarnowie

Unia Tarnów — JKS 1909 Jarosław

3 - 0
3 liga grupa 4.
Stadion Avia

Avia Świdnik — Wólczanka Wólka Pełkińska

5 - 0
3 liga grupa 4.
Arena Lublin

Motor Lublin — MKS Trzebinia

16:00
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski "Stal"

Stal Rzeszów — JKS 1909 Jarosław

16:00
3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Chełm

Chełmianka Chełm — Podhale Nowy Targ