Terminarz/wyniki

3 liga grupa 4.
Stadion w Skawinie

3 liga grupa 4.
Stadion Avia

3 liga grupa 4.
Stadion Radzyń Podl.

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Nowym Targu

3 liga grupa 4.
Miejski Stadion Sportowy w Sandomierzu

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Rzeszów

3 liga grupa 4.
Stadion Gminny w Wólce Pełkińskiej

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Ostrowcu Św.

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Chełm

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Trzebini

3 liga grupa 4.
Stadion w Skawinie

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski "Stal"

3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Krosno

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Tarnowie

3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Jarosław

3 liga grupa 4.
Stadion w Oświęcimiu

3 liga grupa 4.
Stadion w Daleszycach

3 liga grupa 4.
Arena Lublin

3 liga grupa 4.
Stadion Radzyń Podl.

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Nowym Targu

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Ostrowcu Św.

3 liga grupa 4.
Stadion Gminny w Wólce Pełkińskiej

3 liga grupa 4.
Stadion MKS Podlasie w Białej Podlaskiej

3 liga grupa 4.
Stadion Avia

3 liga grupa 4.
Miejski Stadion Sportowy w Sandomierzu

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Rzeszów

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Chełm

3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Jarosław

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Trzebini

3 liga grupa 4.
Stadion w Oświęcimiu

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Tarnowie

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski "Stal"

3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Krosno

3 liga grupa 4.
Miejski Stadion Sportowy w Sandomierzu

3 liga grupa 4.
Stadion w Skawinie

3 liga grupa 4.
Stadion w Daleszycach

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Nowym Targu

3 liga grupa 4.
Stadion Radzyń Podl.

3 liga grupa 4.
Stadion Gminny w Wólce Pełkińskiej

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Ostrowcu Św.

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Chełm

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Rzeszów

3 liga grupa 4.
Stadion MKS Podlasie w Białej Podlaskiej

3 liga grupa 4.
Stadion Avia

3 liga grupa 4.
Arena Lublin

3 liga grupa 4.
Stadion w Skawinie

3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Jarosław

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski "Stal"

3 liga grupa 4.
Stadion w Oświęcimiu

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Tarnowie

3 liga grupa 4.
Stadion w Daleszycach

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Trzebini

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Chełm

3 liga grupa 4.
Miejski Stadion Sportowy w Sandomierzu

3 liga grupa 4.
Stadion Gminny w Wólce Pełkińskiej

3 liga grupa 4.
Stadion MKS Podlasie w Białej Podlaskiej

3 liga grupa 4.
Stadion Radzyń Podl.

3 liga grupa 4.
Stadion Avia

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Nowym Targu

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Rzeszów

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Ostrowcu Św.

3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Krosno

3 liga grupa 4.
Arena Lublin

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Ostrowcu Św.

3 liga grupa 4.
Stadion w Oświęcimiu

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Trzebini

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Chełm

3 liga grupa 4.
Stadion Gminny w Wólce Pełkińskiej

3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Jarosław

3 liga grupa 4.
Stadion w Skawinie

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski "Stal"

3 liga grupa 4.
Stadion w Daleszycach

3 liga grupa 4.
Stadion MKS Podlasie w Białej Podlaskiej

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Nowym Targu

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Ostrowcu Św.

3 liga grupa 4.
Stadion Radzyń Podl.

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Rzeszów

3 liga grupa 4.
Stadion MOSiR Krosno

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Tarnowie

3 liga grupa 4.
Stadion Avia

3 liga grupa 4.
Arena Lublin

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski w Trzebini

3 liga grupa 4.
Stadion w Skawinie

3 liga grupa 4.
Stadion Gminny w Wólce Pełkińskiej

3 liga grupa 4.
Stadion Radzyń Podl.

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski "Stal"

3 liga grupa 4.
Stadion w Oświęcimiu

3 liga grupa 4.
Stadion Miejski Chełm