Ładujemy emocje...

ChKS Chełmianka Chełm

OFICJALNA STRONA

AKTUALNOŚCI

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Zapowiedź meczu ½ finału okręgowego Pucharu Polski

Zapowiedź meczu ½ finału okręgowego Pucharu Polski

Po emocjach ligowych, czas na emocje pucharowe. W środę biało-zieloni udadzą się do Wierzbicy, gdzie rozegrają mecz półfinałowy Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego.

Miejscowe Ogniwo, to beniaminek IV ligi lubelskiej. Grającym trenerem zespołu jest Karol Bujak, były zawodnik Chełmianki. W ostatnim meczu ligowym piłkarze z Wierzbicy wygrali na wyjeździe z Huraganem Międzyrzec Podlaski 2:1. Po 13 kolejkach spotkań Ogniwo zajmuje 16 miejsce z dorobkiem 8 punktów.

Nasi piłkarze w piątek rozegrali mecz ligowy z Sokołem Sieniawa i odnieśli cenne zwycięstwo 3:1. Po 13 kolejkach, Chełmianka zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 22 punktów.
Miesiąc temu rozegrano mecze ¼ finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego. Podopieczni Grzegorza Bonina rozgromili w Srebrzyszczu drużynę Orła 8:1, natomiast Ogniwo pokonało na wyjeździe EKO Różankę 2:1.

Przed środowym meczem, trener Grzegorz Bonin ma do dyspozycji 19 zawodników. W dalszym ciągu urazy wykluczają z gry Krystiana Wójcika i Pawła Perduna, natomiast Michał Kobiałka trenuje z zespołem i będzie brany przy ustalaniu składu przed meczem derbowym z Avią Świdnik.

W drugim meczu półfinałowym, Frassati Fajsławice podejmować będzie Start Krasnystaw. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 14:30.