Ładujemy emocje...

ChKS Chełmianka Chełm

OFICJALNA STRONA

AKTUALNOŚCI

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

W piątek gramy z Sieniawą!

W piątek gramy z Sieniawą!

Przed nami XIII kolejka spotkań grupy IV trzeciej ligi. W piątek, 20 października podopieczni trenera Grzegorza Bonina podejmą w Chełmie zespół Sokoła Sieniawa. Dotychczas, w ramach rozgrywek ligowych Chełmianka 15 razy rozgrywała mecze z Sokołem. Bilans to 7 zwycięstw Chełmianki, 3 remisy i 5 porażek. Bilans bramkowy również jest korzystny dla naszego zespołu i wynosi 16 goli zdobytych i 7 straconych.

Po 12 kolejkach spotkań Chełmianka zajmuje 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów, natomiast Sokół zgromadził 11 punktów i zajmuje 15 miejsce. Tydzień temu biało-zieloni ulegli w Krakowie drużynie Garbarni 1:2(0:0), natomiast drużyna z Sieniawy sprawiła niespodziankę remisując z Wieczystą Kraków 1:1.

Przed piątkowym meczem, trener Grzegorz Bonin ma do dyspozycji 19 zawodników. W dalszym ciągu urazy wykluczają z gry Krystiana Wójcika i Pawła Perduna, natomiast Michał Kobiałka trenuje z zespołem i będzie brany przy ustalaniu składu przed meczem derbowym z Avią Świdnik.

W zespole Sokoła, po ostatnim meczu z Wieczystą na uraz narzeka były zawodnik Chełmianki, Michał Wawryszczuk, natomiast żaden z piłkarzy nie będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek.
Wiosną tego roku w Chełmie lepsi okazali się nasi piłkarze, wygrywając 4:2 Bramki dla Chełmianki zdobyli Patryk Czułowski, Sergiej Kulynycz, Krystian Morczek i Oleg Marczuk. Mamy nadzieję, że w piątkowe popołudnie Chełmianka rozegra dobry mecz i wywalczy cenne trzy punkty.